Що таке Shopify–дропшипінг?

Привіт! Якщо ти шукав спосіб якісно змінити своє життя, знайти фінансову свободу та можливість уникнути задушливого офісу, ти зайшов за адресою! Сьогодні я розповім тобі про щось справді круте і дуже актуальне. Впевнений, тобі буде цікаво. Влаштовуйся зручніше та готуйся до того, що сьогодні перший день твого нового життя!

Не важливо, чи шукаєш ти свою справу, чи вже знайшов її в темі товарного бізнесу/реклами в інтернеті, це безперечно переверне твою свідомість!

E-Commerce

Популярність продажів через інтернет зростає з кожним роком. У США електронна комерція зростає стрімкими темпами та є безумовним лідером на ринку серед окремих країн. Довіра до такого виду шопінгу постійно зростає та конвертується у мільярди доларів, які осідають на рахунках e-commerce підприємців.

У 2020 році загальний обсяг продажів електронної комерції в США досяг 759,4 мільярдів доларів, що на 31,7% більше у порівнянні з 576,5 мільярдів доларів у 2019 році. Це також найшвидше зростання електронної торгівлі в США за десять років, що майже вдвічі перевищує другий за величиною показник зростання 17,8 відсотків в 2011 році.

COVID-19 як благословення для Е-commerce

Пандемія коронавірусу, що охопила світ у 2020 році, глибоко вплинула на продаж електронної комерції в США і не тільки. Останні дані показують, що в першому кварталі 2021 року онлайн-продаж у США становив 215 мільярдів доларів. Це на 7,7% більше у порівнянні з попереднім кварталом і на 16,8% більше, ніж торік.

А це означає, що поки оффлайн-бізнеси масово зазнавали збитків і зникали один за одним, онлайн-сервіси та продажі переживали найкращі часи у своїй історії!

Як не проґавити свою можливість?

Як уже сказано вище, електронна комерція росте як на дріжджах і це триватиме ще дуже довго (не слухай тих, хто розповідатиме, що це не так, вірити потрібно лише цифрам, а вони все ясно показують). Так ось, куди варто дивитися, якщо вирішив почати свою справу онлайн?

Ми покажемо тобі, як від цього великого пирога відкусити свій шматочок, почавши продавати товари у твоєму інтернет-магазині. По всьому світу! Так-так, вищим був лише приклад США. Аналогічна ситауція майже скрізь: у Канаді, Австралії, Великій Британії, найбагатших країнах Європи та Азії.

Дорогий друже, я думаю, ти вже зрозумів, що ТАМ люди готові купувати абсолютно все через інтернет. І з кожним роком цей відсоток лише зростатиме! Що робити? Читай нижче!

Що таке дропшипінг та де тут гроші?

Можливо, тобі вже доводилося чути слово дропшипінг. Так ось, всупереч поширеній помилці, дропшипінг — це не сіра схема, “темка”, “мутка”, або спосіб швидкого збагачення, а абсолютно легальний і прибутковий спосіб зручного ведення товарного бізнесу. Цікаво, але ще не зовсім зрозуміло? Тоді нижче ми відкриємо всі карти, і ти точно зможеш розібратися!

Дропшипінг – це пряме постачання товарів від постачальника до покупця, при якій продавець (Ти) не зберігає товари у себе на складі, або обходиться без нього. Товари відправляються замовнику безпосередньо зі складу виробника, постачальника, оптовика.

В результаті маємо ситуацію win-win для всіх сторін угоди:

  • Магазин отримує різницю від закупівлі та перепродажу продукту, не маючи головного болю з орендою складу, упаковкою, відправкою та іншою логістикою.
  • Постачальник (виробник чи оптовик) отримує прибуток від продажу товарів, які мають головного болю з маркетингом і кастомер саппортом.
  • Покупець отримує якісний продукт, запакований у добротний маркетинг, за який він готовий платити гроші.

Якщо складно, ось та сама схема, але більш спрощена для сприйняття та розуміння:

Що таке Shopify і чому він ідеальний для дропшипінгу

Shopify – це провідна платформа в електронній комерції, що дозволяє підприємцям створювати власні інтернет-магазини. Shopify простий у використанні, тому ти зможеш створити власний магазин, навіть якщо в тебе немає належного досвіду.

Він ідеально підходить для підприємців, які хочуть запускати власний інтернет-магазин без жодних турбот та великих фінансових витрат.

З цього виходить, що дропшипінг – ідеальна бізнес-модель для підприємців, які готові вкласти мінімальні (відносно!) кошти у створення свого бізнесу, а Shopify – найпростіша платформа, яку можна використовувати для цих цілей. Відмінна зв’язка!

Ми також поділилися перевагами Shopify-дропшипінгу на нашому YouTube каналі, залітай, там все дуже зрозуміло і легко розказано!

За цією моделлю зараз працює велика кількість хлопців з усього світу, включаючи Україну. Команда Voodoo Ecom вже більше чотирьох років займається таким бізнесом, а також допомагає всім бажаючим розпочати свій шлях. Ми починали з того, що робили сайти на конструкторі сайтів WordPress, але коли дізналися про Shopify, мігрували повністю туди.

На жаль, в Україні таких хлопців, як ми дуже мало. Чому?

Щоб цим займатися, дуже бажане знання англійської (хоча б базової). Дійсно корисної та якісної інформації в українськомовному сегменті інтернету про дропшипінг на Shopify досі мало. Ми активно розвиваємо наш YouTube канал, на якому можна знайти масу інформації, заснованої на нашому досвіді, на тему Shopify-дропшиппінгу, навіть якщо ти не володієш англійською

Покроковий план запуску твого дропшипінг-бізнесу на платформі Shopify

Ми підготували і докладно описали спеціально для тебе 9 простих кроків, щоб ти сам переконався — продавати товари по всьому світу з будь-якої точки зовсім не складно, потрібно просто знати, що робити. Поїхали!

1. Реєструєш сам або орендуєш платіжну систему (PayPal, Stripe або іншу).

Це міжнародні платіжні системи, вони знадобляться нам приймати платежі в нашому майбутньому Shopify-магазині.

Підключення платіжки – реально найважливіший, але водночас складний крок. Оптимальний варіант для початку – PayPal або Stripe. І, до речі, приємна новина: покупці в США чи Європі готові платити вперед! Таке поняття, як післяплата (оплата при отриманні) у голові у звичайного американця/європейця відсутня: «Вранці гроші — ввечері стільці»(с). Докладніше про відмінності між дропшипінгом в Україні та його західним варіантом (Shopify), можна дізнатися у нашій статті.

В Україні поки що повноцінно користуватися PayPal не можна, але всупереч усьому, багато хлопців це роблять. Вони користуються різними обхідними способами, які також дозволяють працювати на хороших обсягах з PayPal. Щоб полегшити твій шлях, ми докладно розповіли про те, як відкрити PayPal в Україні, приймати та виводити гроші:

Підключити Stripe також не складно – його можна легко орендувати у посередників або відкрити так зване Е-residency в Естонії, щоб офіційно зареєструвати там свою фірму і підключати платіжки через неї.

Як показує практика, для старту цілком вистачає однієї платіжної системи. Отже, можна почати, наприклад, з оренди PayPal або Stripe, це найпростіший варіант.

2. Вибираєш нішу (тематику) майбутнього інтернет-магазину.

Їх існує дуже багато, на будь-який смак та колір. Можна вибрати, що тобі ближче за інтересами, або в чому ти вже розумієшся.

Якщо ти мав досвід роботи в одній із товарних ніш, це може стати твоєю перевагою! Але й без досвіду розібратися не так складно. Окей, які варіанти?

  • Домашні тварини
  • Краса і здоров’я
  • Спорт-товари
  • Товари для вагітних
  • Товари для дому/кухні/саду
  • Товари для хобі (рибалка, авто-, вело-тематика тощо)

Це просто приклади популярних ніш, але їх набагато більше. Є досить вузькі, навпаки, широкі, є можливість вибрати до душі і за рівнем цін на товари. Кожна ніша має свої переваги. Перевага Shopify-магазину в тому, що можна легко створювати кілька магазинів, і пробувати себе в різних нішах, навіть якщо не одразу вгадав.

3. Створюєш сайт на платформі Shopify під обрану нішу та підключаєш платіжну систему.

Реєструєшся на Shopify – https://www.shopify.com/website

Щоб зробити цей процес простим та зрозумілим навіть для новачка, ми спеціально записали навчальне відео. Тут докладно розповіли про всі етапи створення магазину. Є «експерти», які за це навіть примудряються брати гроші. Ми ж ділимося з тобою цим досвідом абсолютно безкоштовно, оскільки самі розуміємо, що на початку шляху не завжди є можливість витрачатися.

Створюєш сайт за безкоштовним універсальним шаблоном (темою) на обрану нішу. Є також платні кастомні теми, але навіть на стандартній базовій темі (Debut) можна працювати, що успішно роблять магазини з мільйонними оборотами.

Приємний бонус – Shopify дає 14 безкоштовних днів, щоб ти встиг створити та запустити свій магазин. А створити магазин на Shopify не складе великих труднощів. Система перетягування блоків інтуїтивно зрозуміла та проста. Навіть якщо ти не мав досвіду з версткою сайтів, повір, ти впораєшся. Ну а якщо є такий досвід, то це взагалі здасться тобі цукеркою.

4. Підбираєш товар на майданчику з постачальниками для дропшипінгу.

Пошук продукту, який ти рекламуватимеш і продаватимеш. Нам потрібен лише один продукт. Забігаючи наперед, скажу, що генерувати продажі ти будеш завдяки таргетованій рекламі у Facebook/Instagram. Весь трафік буде надсилатися на конкретний продукт (Product Page – сторінку з описом цього продукту) на твоєму сайті! Так роблять усі дропшиппери. Наша мета — продавати один продукт на десятки та сотні тисяч доларів на місяць.

Як знайти такий продукт?

Тільки гітотезами та тестуванням. Існує безліч способів пошуку продукту-win’нера. Але ми даємо тобі круту пораду: основна ідея товару – ВАУ + РІШЕННЯ. Це означає, що товар має дуже просто та швидко вирішувати якусь певну проблему для покупця (цільової аудиторії) у твоїй ніші. Водночас він повинен мати якусь «унікальність». Якщо товар є у найближчому магазині біля будинку, покупця їм навряд чи вдасться здивувати. Оскільки ми розраховуємо на емоційну покупку, треба вміти дивувати!

Наприклад:

Ніша: товари для собак

Продукт: нашийник для собак із GPS-трекером.

Впевнений, що ти вже сам зрозумів, чому цей продукт є ВАУ+РІШЕННЯ. Рекомендуємо використовувати такі платформи для роботи: CJdropshippingPrintful: Print‑on‑DemandSpoket, Zendrop, dropship.io.

Або ж ви можете скористатись послугами персональних агентів з Китаю. Це люди, які зможуть знайти для вас практично будь-який продукт за дешевшою ціною ніж на будь-яких платформах.

Спершу не варто брати надто дорогі товари, якщо немає досвіду. Достатньо товарів у діапазоні до $25-30. Це низ і середина ринку, що дозволить тобі запуститися при не відносно невеликих вкладеннях.

5. Оформляєш сторінку продукту у своєму Shopify-магазині з націнкою у 2-3 рази

Якісно оформляєш сторінку товару, адже саме туди потраплятимуть покупці, які натискатимуть на рекламу у Facebook та Instagram.

Шаблон продає Product Page містить текстовий опис товару, його переваг для покупця, характеристик, а також візуальних матеріалів (фото, GIF, відео). Підглянути гарне оформлення товару можна у конкурентів, але ми рекомендуємо робити його під свій шоп індивідуально.

Варто відзначити, що в реаліях сьогоднішнього ринку, покупець не любить магазини-одноденки з кострубатим оформленням і нашвидкуруч зліпленим описом, неякісними фото. Тому наше завдання – «забрендувати» його. Вигадати «історію створення» нашого бренду, логотип (є шаблони, але можна зробити і самому), колірну гаму, підібрати шрифти.

Можеш подивитися на реальні магазини людей, які займаються Shopify-дропшиппінгом. Ми розібрали їхні переваги та недоліки у відео:

Так як ти будеш створювати видимість бренду, всі фото продуктів бажано прикрашати своїм логотипом, використовувати кольори бренду в оформленні і т.д. Таким чином, у покупця буде створюватися цілісна картинка та довіра до твого магазину та товару.

Також додаємо на сторінку продукту тригери, що продають (знижку, безкоштовну доставку, відгуки і т.п.). Для цього в Shopify App Store (магазині додаткових програм) можна знайти купу аппок на запит Sales Triggers. Докладніше про них можна дізнатися тут:

До речі, відгуки (навіть із фото) можна автоматично експортувати на свій сайт одразу з AliExpress (і відредагувати на свій смак). Для цього теж є окремі програми, які круто працюють із Shopify.

6. Створюєш сам (або замовляєш) рекламні відео креативи

Ти шукатимеш своїх покупців за допомогою FB Ads. Для цього потрібні якісні відео-ролики (тривалістю близько 30 с) з твоїм товаром, де будуть описані всі його корисні сторони. Важливо розуміти, що людина, гортаючи стрічку FB (або Instagram), не чекає на зустріч ваш продукт, він не шукає його. А займається розгляданням фоток, прочитанням постів від друзів, а наше завдання – «висмикнути» його увагу за допомогою кадру, що чіпляє, в нашому відео («скролл-стоппера») і змусити захотіти наш продукт. Навіть якщо хвилину тому він навіть не підозрював про його існування.

Здавалося б, як це зробити, особливо якщо не мав досвіду раніше? Повір, це не вища математика, реклама досить шаблонізована, а покупець вже добре вивчений. Це означає, що існують відомі хитрощі та сценарні ходи в роликах, якими не тільки можна, але й потрібно користуватися, щоб заманити людину зі стрічки ФБ або Інсти до тебе на сайт.

Якщо не хочеш напружуватися і готовий замовити створення креативів, ми будемо раді зробити для тебе рекламний ролик, що продає і дуже привабливий для покупця, за всіма канонами! Ми достеменно знаємо, що працює. Від тебе тільки посилання на товар та його назву у твоєму шопі! Замовити можна тут

 

7. Запускаєш таргетовану рекламу на мету «Конверсія».

Відразу кажу, вартість реклами на США/Канаду/Австралію/країни Європи на порядок дорожча, ніж, наприклад, в Україні. Але оскільки ми будемо працювати на західних ринках, то й заробляти ми будемо значно більше, тож не переживай, головне розібратися, як це робити!

А щоб допомогти тобі в цьому, у нас на каналі вже є готове відео із запуску тестової рекламної кампанії Facebook для твого майбутнього прибуткового товару:

8. Отримуєш перші замовлення та оплачуєш їх у постачальника

Ах, як же солодко звучать перші повідомлення про продаж! (Радимо в період тесту не включати на телефоні беззвучний режим, потім зрозумієш чому). Це не передати словами, треба пережити самому, і повір, ти невдовзі це відчуєш сам!

Так як тест товару зазвичай триває 48-72 години, вже на цьому етапі ти можеш отримати перші замовлення та частково окупити вартість реклами + закупити товару. Отримавши замовлення, оплачуєш замовлення на обраному майданчику з даними доставки клієнта. Різницю собі в кишеню.

Порада #між іншим: буде круто, якщо ти знайдеш товар і постачальника з можливістю оплати PayPal-ом (а таких багато). Тоді, як тільки ти отримаєш оплачене замовлення у себе в магазині, ти зможеш цими ж грошима ВІДРАЗУ закупити товар. В іншому випадку, якщо у продавця немає можливості оплати PayPal, тобі доведеться почекати кілька днів, поки гроші з PayPal виведуться на картку і вже карткою сплатити покупку.

Як тільки ти одержав замовлення у себе в інтернет-магазині, ти замовляєш цей товар на обраній платформі або у агента з Китаю, вказуючи дані, які вказав твій покупець. Покупцеві відправляєш його трекінг номер та посилання на сервіс, де можна перевірити статус доставки. Різницю – собі в кишеню (та й на оплату реклами Фейсбуку).

Але якщо не хочеш робити це вручну, є абсолютно безкоштовна програма для автоматизації обробки замовлень Shopify. А у нас на YouTube є якраз відео про те, як його підключити та налаштувати:

Порада # Між іншим: кешбеки! При покупці використовуй кешбеки, вони допоможуть повернути відсоток від витрачених грошей і цим трохи збільшити маржу. Повір, на обсягах це дозволяє заробити на кілька сотень доларів більше. Ми працюємо з LatyShop (активне посилання)

Тут у тебе можуть виникнути питання

Наприклад, такі:

— Чи чекатимуть на покупці доставки до 30 днів?

– Так! Вони чекатимуть. Люди розуміють, що безкоштовна доставка у всьому світі не може бути швидкою. Звісно, ​​краще по можливості скорочувати ці терміни. Можна знайти продавців, які мають склади не тільки в Китаї, а й у США. Ти можеш дропшипати з доставкою лише 5-7 днів. Також, коли ти вийдеш на пару десятків замовлень на день, гарною ідеєю буде звернутися до агента, який може забезпечити швидку доставку з Китаю.

— Так вони можуть знайти цей же товар на Амазон та купити його там набагато дешевше

– По-перше, так, можуть. Але люди там роблять це не так часто. По-друге, $45 за твій ВАУ+РІШЕННЯ продукт для середньостатистичного американця не є найдорожчим. По-третє, ми генеруємо емоційну покупку (ми привабили людину рекламою ФБ і добре прогріли самим описом властивостей продукту на його сторінці в магазині і сейлс тригерами). Користувач робить покупку в перші 5 хвилин.

Загалом формула дропшипінгу в даному прикладі така:

Допустимо, ми отримали $85 від покупця. За $25 купили товар. Вартість конверсії (покупки – Purchase) у Facebook наприклад – $20. Комісія PayPal за отримання цього платежу – $3.50.

Разом: 85-25-20-3.50 = 36.5. Тобто на одному такому продажу ти заробив чистими $36.50.

Звучить дуже солодко, чи не так? У голові вже множиться … “Роблю 100 продажів і вже заробляю $3650 чистими!”. Звісно, це все в ідеалі, бро! Але ми будемо правдиві з тобою до кінця, на практиці може бути трохи складніше. Попереду масштабування!

9. Масштабуєшся (збільшуєш обсяги замовлень за допомогою реклами)

Незважаючи на нелінійність та непостійність алгоритмів Facebook, логічним є те, що для збільшення кількості продажів потрібно більше вкладати в рекламу. Більше вкладаєш – більше отримуєш.

Звісно ж, це може спричинити збільшення вартості цільової дії Purchase. Твоя маржа швидше за все падатиме з $20-25 до $10-15. Але не переймайся, ти все одно зароблятимеш на обсягах!

Бро, якщо ти знаходиш крутий товар, ти можеш упевнено розкачати його продаж до $10.000 оборотів і набагато більше… сотень тисяч доларів. І на цьому не варто зупинятися.

Що можна зробити, щоби заробляти ще більше?

  • Ти можеш забрендувати свій товар, його упаковку, тим самим збільшивши довіру покупця до нього.
  • Можеш замовляти оптові партії на склад (fulfillment center) у США та зробити ще більше націнку
  • Можеш працювати з агентом в Китаї, який безпосередньо з фабрики діставатиме твій товар із меншою вартістю закупівлі, що також збільшить твій заробіток
  • Можеш апсейлити – пропонувати на додаток до основного товару ще один, який його доповнить. Наприклад, якщо ми продаємо GPS-трекер для собаки, можна апсейлити до нього багатофункціональний повідець зі знижкою 30-50%.
  • Нижче я хочу показати тобі скрини наших результатів, де ми в нашому Instagram у режимі реального часу розганялися до $3000/день. Скільки чистими? 60%!

Розкачавши свій інтернет-магазин, його можна повністю продати. Ціни тут: https://exchangemarketplace.com/categories/dropshipping-websites-for-sale

10. Розкачуєш магазин до $15.000/місяць і більше з чистим прибутком 25-35%.

Ще раз. Ти не маєш жодного фізичного зв’язку з виробництвом і самим товаром. Ти просто зв’язуючий елемент. Все це можна провертати у твоєму ноуті з доступом до світового павутиння. It’s E-commerce, baby!

А щоб ти був успішним, ми підготували для тебе відео, де вже розповіли про поширені помилки у дропшипінгу. Повір, воно може зберегти тобі не одну сотню доларів, а також нервові клітки!

Висновки

Вище ми виклали для тебе докладний гайд, як почати заробляти $$$$, продаючи товари з Китаю по всьому світу. Скажу ще: все не так просто, як і в будь-якому бізнесі, тут є свої труднощі і нюанси. Але якщо підійти до цієї справи відповідально та цілеспрямовано, можна швидко досягти крутих результатів. Дерзай!

Не забудь підписатися на Telegram-канал Voodoo Ecommerce, де ти знайдеш відповіді на будь-які питання щодо Shopify-дропшиппінгу У нас є окремий чат для людей із усієї України, які вже займаються цим видом бізнесу. Якщо тобі цікаво стати частиною нашого ком’юніті – Welcome!

А ЩО ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Ми можемо провести тебе за руку у світ дропшипінг-бізнесу з нуля! Спеціально для цього ми проведемо БЕЗКОШТОВНИЙ онлайн майстер-клас, де особисто відповімо на найважливіші питання:

  • Як вибрати нішу
  • Як вибрати і верифікувати продукт?
  • Як правильно запускати рекламу в Facebook?
  • Які показники дивитися після запуску реклами?
  • Як створити Shopify магазин?
  • Що робити з рекламою далі?

800+ студентів уже пройшли навчання та запустили свої шопи. А ти з нами?

PS: Ми регулярно ділимося актуальною інформацією на тему Shopify-дропшипінгу на наших інформаційних платформах. Будемо раді бачити тебе в нашому ком’юніті!

  • Instagram Voodoo Ecom: поради, лайфхаки, корисні пости та сторіс кожен день!