Подивіться як ми росли / Подивіться як ми росли

Розвиваємо культуру електронної комерції в Україні

Розвиваємо культуру електронної комерції в Україні Та відкриваємо нові можливості для масштабування онлайн-бізнесу на іноземні ринки.

Наш бекграунд

 • 2019

  Ми – Влад Мальчевський та Дмитро Бабіч створили перший на пострадянському просторі Telegram-канал про Shopify-дропшипінг — Voodoo Ecommerce, довкола якого почалась формуватись спільнота однодумців. Саме там вели блог про наш шлях у світі онлайн торгівлі закордоном ділились досвідом у вигляді статей на тему e-commerce.

  – На базі Voodoo Ecommerce сформувались перші чати за рівнем та результатами учасників: чат для ночачків, чат для тих, хто вийшов на перші $10.000/місяць та чат для тих, хто вже продає більш ніж на $50.000/місяць. Також, в цей час було створено YouTube-канал Voodo0 Ecom.

 • 2020

  – Було засновано онлайн-академію для digital-підприємців Voodoo Ecom. А разом із нею світ побачив перший на ринку України навчальний курс по продажам на західні ринки – Shopify Wizard

 • 2021

  – В академія Voodoo Ecom ми запускаємо курс Facebook Ads Wizard, на якому показуємо, як з нуля навчитись запускати прибуткову таргетовану рекламу в Facebook та Instagram та продавати свої навички закордоном.

 • 2022

  – На початку 2022 року засновуємо агенцію, яка займається створенням магазинів на платформі Shopify будь якої складності та їх просуванням за допомогою Facebook/Instagram/TikTok/Google.

  – Агенція Voodoo Digital починає працювати як з західними клієнтами на Shopify, так і з власниками українських бізнесів, які хочуть вийти на міжнародний ринок та продавати українські продукти по всьому світу.

  – В червні 2022 року ми вирішили відновити традицію об’єднання українських підприємців та спеціалістів в купецькі гільдії, створивши Першу Українську Гільдія Єкомерсу – нову потужну спільноту професіоналів, які ділитимуться досвідом для того, щоб багаторазово підвищити рівень та якість культури підприємництва в Україні.

 • 2023

  – Робимо повний ребрендинг компанії. З початку 2023 року Ми – технологічна освітня компанія Вуду Єком. 

  – Ми запустили новий курс Shopify Wizard 2023, де ми на прикладі нашого власного магазину розбираємо, як запустити повноцінний автоматизований Shopify-магазин по системі дропшипінгу на країни заходу.

 • Вже зараз
  Ми підтримуємо клієнтів на всіх етапах ведення інтернет-продажів:
  1. Навчаємо запускати продажі на Shopify
  2. Навчаємо налаштовувати Facebook–рекламу на західні ринки
  3. Допомагаємо розробляти онлайн–магазини на Shopify
  4. Підключимо будь-яку платіжну систему

Ми — Команда
Вуду Єком

Ярослав Макар

Head of Sales department

Влад Мальчевський

Співзасновник Вуду Єком

Діма Бабіч

Співзасновник Вуду Єком

Оксана Корінь

Project Manager

Ярослав Макар

Head of Sales department

Влад Мальчевський

Співзасновник Вуду Єком

Діма Бабіч

Співзасновник Вуду Єком

Оксана Корінь

Project Manager

Наша мета

На заході ecom-спільноти існують вже давно та активно розвиваються. А їхні учасники постійно обмінюються між собою досвідом, разом ростуть та разом приходять до крутих результатів. Набагато швидше, ніж самотужки.

В Україні тема електронної комерції та Shopify зараз перебуває на стадії розвитку. Наша мета — активно популяризувати цю модель онлайн-бізнесу, шляхом розвитку спільноти Вуду Єком.

Створюйте та масштабуйте свій онлайн-бізнес з однодумцями!

Команда Вуду Єком
Віталік Кашицький
Випускник курсу Shopify Wizard, Media Buyer
Тут має бути
твоє фото

Вуду Єком з Вами
на кожному етапі

Передаємо досвід через навчання

Покажемо, як запускати онлайн-бізнес з нуля на курсі по Shopify-дропшипінгу.

Завжди готові 
вас підтримати

Від створення інтернет-магазину на Shopify до підключення платіжних систем.

Допоможемо масштабуватись

Зробимо повний аудит вашому магазину. Покажемо точки росту та масштабування.

Закрита спільнота онлайн-підприємців та digital-спеціалістів

Обмінюємось досвідом у Єкомерс Гільдії