Facebook Anti-block Guide

Покрокова інструкція з розблокування облікового запису у Facebook.

Попередження!
Інтерфейс компанії фейсбук має властивість змінюватись щоквартально, тому скріншоти, що наведені в інструкції нижче, можуть не докінця відповідати його дійсності!

ПРЕАМБУЛА

Більшість із нас дуже часто стикаються з проблемою: бан рекламного облікового запису при налаштуванні рекламної реклами.

Після оновлення в середині грудня 2021 року Facebook тепер позначатиме інструменти та креативи, які раніше використовувалися в іншому рекламному обліковому записі або були забанені раніше. Тепер правила надзвичайно суворі, і попередні методи, за допомогою яких рекламні оголошення виглядали «новими» для Facebook, більше не працюють.


Чому це відбувається?
Facebook постійно намагається покращити якість своїх рекламодавців. Для них це полювання на скамових дропшипперів і рекламодавців, які повторно використовують контент. Facebook хоче свіжого, нового контенту, і вони розуміють, що якісні бренди не будуть повторно завантажувати креатив, який використовувався раніше. Крім того, повторне використання того самого вмісту в кількох Ad Account (навіть якщо він є вашим власним) може спричинити позначку обходу. Це відбувається тому, що якщо ви розміщуєте ті самі активи в кількох рекламних облікових записах, може здатися, що ви намагаєтеся уникнути ліміту витрат облікового запису використовуючи кілька сторінок у кількох рекламних облікових записах.


Це виглядає так:
Можуть блокувати як персональний рекламний обліковий запис, так і один з рекламних облікових записів створених у бізнес-менеджері. Як правило, блокують через порушення facebook ad policy.

Facebook має систему «фолів», а також систему автоматичних  та ручних модерацій.

Наприклад: вашу рекламу не приймають кілька разів через порушення авторського права. Це, як правило, відбувається на етапі автоматичної модерації, коли ваші рекламні креативи перевіряє AI (штучний інтелект). Але може бути і таке, що ваші креативи прийняли, вони відкрутили кілька тижнів, принесли вам сотню конверсій, а потім почалася ручна модерація вашого акаунту і креативи заблокували + заблокували акаунт.
Тобто всі дороги ведуть до бану облікового запису.

Ми зробили докладний алгоритм розблокування рекламних акаунтів, який працює в 95% випадків.  І так поїхали!

Download Завантажте PDF-файл Ви можете завантажити цей файл на свій пристрій, щоб не втратити до нього доступ