HIGH-TICKET продажі: ловимо велику рибу

Як продавати на високі чеки?

Привіт друзі! Сьогодні хотіли б поговорити про лов усіма бажаної та великої риби. Не поспішайте закривати, ви не на каналі «Трофей», адже мова йтиме не зовсім про рибалку, а скоріше про High-ticket чека на Shopify.

Умовно продукти в Shopify-дропшипінгу можна розділити на 3 категорії цін

1. Low-ticket ($ 1-30). Найдешевша категорія

Товари, які зазвичай не відрізняються особливою ексклюзивністю, а основною мотивацією для роботи з ними є дешевизна закупівлі та простота просування. Однак варто пам’ятати, що в цій категорії переважно вирішує обсяг продажів. Відповідно збільшується операційна робота. Більше замовлень = більше клієнтів = більше рутини.

2. Middle-ticket ($ 30-100). Вже не ширвжиток, але ще й не luxury

Тому ця категорія зазвичай користується великою популярністю у дропшиперів, яким подобається ретельніше продумувати вирву і заробляти не просто на кількості, а на грамотній націнці, при цьому не ризикуючи великими сумами.

3. High-ticket ( $100+). Ось і вона наша велика риба!

Те, до чого рано чи пізно приходить кожен запеклий рибалка-дропшиппер. Ця категорія передбачає роботу з товарами іншого плану. Тут необхідно розуміти, що солідний цінник зобов’язує вас грамотно «упаковувати» товар, будувати довгу вирву, не йти напролом, одразу підсікаючи видобуток, а планомірно та терпляче її виважувати. Але результат вас точно не розчарує.

Чим гарний High-ticket?

Якщо сказати просто, то суть цієї категорії зводиться не до кількості, а до якості. Це стосується всього: якості товару, рекламної вирви, «упаковки» вашого продукту, сайту, сервісу. Тобто тут ми робимо ставку на велику рибу, яку щедро «підгодовуємо» (прогріваємо), пробуємо різну яскраву наживку (креативи, оформлення, оффери) і терпляче чекаємо на момент істини, заради якого, власне, і прийшли на озеро.

Ось тут досить просто і ясно проілюстрована різниця в Low-ticket та High-ticket сегментах. Зрозуміло, ваш телефон не відразу розриватиметься від продажів кожну хвилину, якщо ваш товар коштує $1000, а не $10.

Чи працюємо ми з High-ticket сегментом?

Так! Ми успішно працюємо з такими продуктами і це безперечно має свої переваги. Насправді їх може бути і більше, але ми виділимо найочевидніші. Плюси High-ticket:

1. Ви будете зосереджені більше на маркетингу, ніж на безкінечному оформленні замовлень і всій тій рутині, яка з цим пов’язана.

2. Висока маржинальність.

3. Якість продуктів з такою ціною набагато вища, а отже, менший ризик рефандів.

4. Можливість працювати «довго», якісно вибудовуючи свій бренд, що додає інтересу.

Також хотіли б поділитися найкориснішим відео, де Влад розповідає про секрети рекламних вирв під High-ticket сегмент:

А що з реальних High-ticket кейсів?

Є чудові новини! Прямо зараз наша команда працює над крутим кейсом (зараз йде етап тесту) за High-ticket проектом, яким ми ексклюзивно поділимося з нашими студентами!  Всі, хто проходив раніше наш курс Shopify Wizard, незабаром отримають доступ до цього кейсу у своїх навчальних кабінетах. А поки що можете оцінити поточні результати на тесті 🤑

І до речі, ще одна крута новина. Цей кейс ми запустили на новому способі підключення платіжної системи PayPal. Так-так, це рішення, яке позбавить багатьох від головного болю. Тест успішно йде, і невдовзі ми розповімо докладніше для всіх про цей новий зручний спосіб підключення PayPal в Україні, Росії та інших країнах СНД. Слідкуйте за новинами!

Ну а для тих, хто ще не з нами, це найвдаліший момент, щоб розпочати шлях у дропшипінгу! Адже наш вересневий потік отримає доступ до цього кейсу, а також до інших матеріалів та важливих оновлень 🧐

З 1 по 4 вересня у нас йде набір на курс Shopify Wizard, і починається найприбутковіший сезон у продажах , коли продається ВСЕ!

І якщо ви чекали того самого відповідного моменту, то Ось він! Так що не втрачайте можливість почати в найвдаліший час і залітайте до нас на найкраще навчання Shopify-дропшиппінгу в СНД.

PS: Ми регулярно ділимося актуальною інформацією на тему Shopify-дропшипінгу на наших інформаційних платформах. Будемо раді бачити тебе в нашому ком’юніті!

  • Instagram Voodoo Ecom: поради, лайфхаки, корисні пости та сторіс кожен день!