Омніканальний маркетинг або ж не Facebook’ом єдиним

Що таке омніканальний маркетинг

Друзі, привіт! Усі ми шукаємо найкращі джерела трафіку для наших шопів, щоб і не банили, і конверсія зростала, і ціни на рекламу не кусались, правда ж? Тож сьогодні хочемо поділитися з вами альтернативними каналами залучення покупців, а також розповісти, як можна налаштувати воронку продажів із декількох джерел.

Омніканальний маркетинг це практика взаємодії з клієнтами, використовуючи комбінації непрямих та прямих комунікаційних каналів: вебсайтів, соцмереж, електронної пошти, мобільних тощо. Також це надання клієнтам можливості діяти у відповідь придбати ваш продукт чи послугу через будь-який на їхній вибір канал. 

Коли ж ми говоримо про Shopify дропшипінг, то насамперед маємо на увазі рекламу в різних соцмережах і на платформах, а також створення воронки продажів із декількох джерел трафіку. Пропоную зараз їх розглянути.

Facebook (+ Instagram)

Розпочнемо з класики. Нам усім доводилося працювати з цією платформою, та далеко не всі отримали позитивний досвід взаємодії з нею: бани, технічні помилки, коливання цін тощо. Та навіть попри усі незручності, Facebook досі залишається найпопулярнішим каналом для просування е-commerce брендів, зокрема і в сфері Shopify-дропшипінгу. З переваг у цієї платформи величезна аудиторія (ще ж є Instagram) та можна досягати класних результатів, якщо розумно користуватися і не порушувати полісі (політику користування і розміщення реклами). До речі, маємо відео на нашому YouTube каналі про те, як запускати тестову кампанію на ваш магазин з допомогою FB Ads.

https://www.youtube.com/watch?v=4e8cU_AnPHs&t=25s

Google Ads

Це також достатньо класична рекламна платформа, яка для нас передусім цікава в плані збору даних на холодних кампаніях. Чудовою ідеєю буде комбінація Google Ads + FB Ads. З такою зв’язкою можна запускати холодні кампанії через Google Ads, а “теплу аудиторію” вже закривати через FB Ads.

Із плюсів точність, адже рекламу побачить лише цільова аудиторія, яка справді зацікавлена в покупці і вже самостійно почала пошук, використовуючи Google.

 

TikTok

Хоч це і відносно молоде джерело рекламного трафіку, та, як показує динаміка його розвитку, TikTok стає серйозною альтернативою іншим каналам. Це вже давно не “дитяча платформа”, як багато хто звик думати, а серйозні бренди дедалі частіше звертають увагу на цю соцмережу й вкладаються в своє просування там. 

Проте варто зауважити, що TikTok буде не найкращою ідеєю для реклами складної продукції чи послуг, суть яких не можна зрозуміти з перших секунд. Та це прекрасний варіант для реклами “вау-продуктів”, оскільки формат цієї платформи чудово впливає на емоції людей, демонструючи, перш за все, зовнішні переваги товару.

 

Pinterest

Хорошою платформою для закупівлі холодного трафіку є Pinterest, однак це стосується не усіх ніш. Адже передусім тут йдеться про візуал, тому ті ніші, які спрямовані на вирішення проблем (наприклад, Health), не зовсім сюди впишуться, та для Home Decor, Beauty, Fashion чи Art, Pinterest чудова ідея.

Варто зазначити, що трафік звідти не дуже якісний, оскільки люди далеко не завжди готові справді робити покупки, а не просто дивитись. Pinterest платформа для пошуку ідей та натхнення, тому тут вже як пощастить.

Що ж у підсумку?

Омніканальний маркетинг чудова ідея для e-commerce бізнесу, зокрема за системою дропшипінгу. Використовуючи одразу кілька джерел трафіку, ви можете убезпечити себе від ситуації, коли ваше єдине джерело під баном. Також комбінуючи різноманітні джерела, ви можете вибудовувати воронку, що складається з декількох платформ. Наприклад, такі зв’язки як Google Ads + FB Ads, або ж Pinterest + FB Ads, де перша частина відповідає за холодні кампанії, а друга за ретаргетинг (за теплі).

 

На що звернути увагу?

Як зробити ваш магазин привабливим і не схожим на тисячі конкурентів? Які слова й кадри підібрати, щоб потрапити покупцю в саме серденько і змусити звернути увагу на рекламу вашого продукту? Які додаткові інструменти можна використовувати, щоб збільшити продажі?Та знаєте, чому вам пощастило?

Все це вже зібрано і структуровано нами в зручному форматі! Дивіться нижче.

Курс Shopify Wizard підійде як новачкам, так і онлайн-підприємцям з досвідом. Ми за руку проведемо вас кожним етапом вашого власного онлайн-бізнесу: від створення магазину до перших продажів! Коли, як не зараз?
Кращого часу і не вигадаєш. Тож якщо ви читаєте ці рядки, знайте, у вас уже є суттєва перевага. Ви вже знаєте, що потрібно робити і з чого почати. А ми допоможемо!

А ЩО ЯКЩО ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

PS: Ми регулярно ділимося актуальною інформацією на тему Shopify-дропшипінгу на наших інформаційних платформах. Будемо раді бачити тебе в нашому ком’юніті!