Все про дропшипінг у 2023 році

Дропшипінг – це один із найкращих способів заробітку для тих, хто не має величезних коштів для запуску бізнесу і хто готовий розвиватися.

Дропшипінг – це бізнес без вкладень

Суть дропшипінгу полягає в тому, що продавець (Ти) виконує роль сполучної ланки між постачальником та покупцем. Посередник створює онлайн магазин, укладає договір із виробником та реалізує обрану продукцію. Заробляють у разі на націнці. Наприклад, оптова вартість продукту становить 25 $, а ти продаєш його по 70-80 $. На скільки відсотків збільшити початкову ціну тобі вирішувати. Головне, враховувати особливості товару та ринку збуту. Відкриємо карти: у країнах Західної Європи та Північної Америки покупці готові платити набагато більше, ніж у СНД та Україні.

Важливою рисою схеми і те, що вироби відправляються безпосередньо від оптовика до покупця. Завдяки цьому тобі не доведеться витрачатися на закупівлю, оренду приміщень, наймання співробітником, упаковку.

До завдань продавця входить прийом замовлення та оплати від клієнта, а також передача інформації для доставки (адреса та ім’я покупця) партнеру. Усі логістичні питання та проблеми транспортування знаходяться у сфері компетенції постачальника.

Дропшипінг без вкладень допоміг заробити перші гроші та збільшити початковий капітал сотням хлопців із України та країн СНД. Справа в тому, що дана бізнес-модель вигідна як для продавця, так і для оптовика. Виникає логічне запитання: чому?

Постачальник не повинен піклуватися про просування свого товару, створення торгового онлайн майданчика, рекламу, розкручування і так далі. Посередник, своєю чергою, не займається питаннями логістики, упаковки, зберігання продукції складі. Це дуже полегшує роботу обох сторін процесу, адже зобов’язань ставати менше і можна на повну займатися саме своєю частиною домовленості.

Для того щоб зайнятися дропшипінгом, потрібно лише знайти хорошого і якісного оптовика (як правило, пошуки відбуваються на всьому відомому AliExpress), вибрати платформу електронної комерції і запустити продажі. Також знадобиться відносно невеликий внесок. Багатьох розчаровує цей момент, але слід пам’ятати, що запустити успішний бізнес із нуля можна лише у казках.

Резюмуючи, варто виділити головні плюси дропшипінгу:

1. Мінімальна кількість турбот як продавця (тебе), так постачальника.

2. Можливість швидкого та стрімкого старту.

3. Величину націнки встановлюєш ти.

4. Немає потреби орендувати склад, наймати співробітників, займатися питаннями транспортування та пакування, що означає відсутність додаткових витрат.

5. Все, що потрібно ― доступ до мережі та ноутбук.

6. Можливість запуску кількох майданчиків із абсолютно різними товарами.

7. Відсутність ризику пов’язаного із простоєм товару на складі.

Як бачиш, дропшипінг є досить простою бізнес-схемою, яку може втілити в життя кожен. Головне – отримати базові знання та застосовувати їх. Продавати товари з Китаю по всьому світу та заробляти кілька тисяч доларів на місяць цілком реально. Все, що тобі потрібно – хороша доза мотивації, невеликий стартовий капітал і бажання добре попрацювати.

Заробіток на дропшипінгу

Дропшипінг ― набираюча популярності бізнес-модель, яка дозволяє отримати хороший прибуток без великих інвестицій. Особливістю системи і те, що товари відправляються роздрібному покупцю разом із складу фабрики/поставщика. Дропшиппер, у цьому випадку, не піклується про оренду складів та пересилання продукції. Він заробляє на націнці: наприклад, оптовик пропонує товар по 20 $ за штуку, а продавець встановлює вартість 75 $.

Скільки можна заробити на дропшипінгу? Все залежить від того, на які ринки орієнтується продавець. Якщо продаж зосереджено США і Західної Європи, можна отримувати дохід від 15 000$ на місяць. В Україні та країнах СНД цифра складає 20 000-30 000 UAH на місяць.

Дропшипінг в Україні.

Дропшипінг, або пряме постачання товарів від виробника клієнту, набув небувалої популярності в країнах Заходу. В останні кілька років ця бізнес модель активно проникає на ринок України.

Порівняно зі США та Європою, дропшипінг в Україні має кілька особливостей. По-перше , витрати на запуск бізнесу та просування товару будуть набагато нижчими. Це відмінний варіант для тих, хто бажає заробити швидко та без особливих вкладень. Але в той же час шанси на те, що клієнти придбають дорогий товар, дуже невеликі. Так що рівновагу між доходами та витратами точно дотримуватиметься.

Інший аспект, це невисока маржа. Націнка у країнах колишнього Союзу становить максимум 15-20%. Покупець завжди шукатиме можливість купити дешевше, тому не варто задирати ціни. Якщо в західній моделі основний прибуток дропшипер отримує від націнки, то в Україні він заробляє на обсягах. Ще одна особливість – оплата товарів після отримання. Перерахування коштів при оформленні замовлення – це велика рідкість.

Це головні риси дропшипінгу в Україні.

Як знайти постачальника для дропшипінгу

Запорукою успіху бізнесу за схемою дропшипінг є якісні та відповідальні постачальники для інтернет-магазину . Логічне питання – де вони мешкають і як їх шукати. У нас є для тебе кілька альтернатив:

1. У пошуковому рядку ― впиши ключове слово (наприклад, “одяг”, “іграшки”) та додай магічну фразу “купити оптом”, “від виробника” тощо. 

2. На ярмарках, форумах, конференціях ― виробники часто організовують такі зустрічі, де презентують свій товар і розповідають про умови співпраці.

3. Через конкурентів ― на сайті інтернет-магазинів уважно подивися на фото продуктів та бірок, там ти знайдеш ім’я оптовика.

4. У каталогах постачальників ― виробники зацікавлені у збуті продукції, як і дропшиппер. Вони створюють онлайн-каталоги, де можна оцінити їхні товари.

5. Місцеві виробники вигідні тим, що їхні склади знаходяться відносно близько до покупця. В результаті, доставка товарів здійснюється дуже швидко.

6. Через сервіси спільних закупівель ― це сайти, де кілька продавців можуть оформити загальне замовлення.

Вибирай свій варіант і буде тобі щастя.

Сайт для дропшипінгу

Створити інтернет магазин для дропшипінгу можна скориставшись конструкторами сайтів або платформами з відкритим вихідним кодом. Вибір залежить від того, наскільки добре ти розумієшся на технічній частині.

Самохостування

Хостування

Ти вибираєш хостинг для онлайн шопу

Майданчик забезпечує хост

Мінімум простору для персоналізації магазину

Можливість повністю зробити шоп під себе

Плагіни та модулі для нових функцій додаються вручну

Існує певна кількість тем і візуалів

Підходить для особистих та підприємницьких цілей

На платних майданчиках є кілька планів на вибір

Велика команда співробітників та користувачів

Розміри техпідтримки можуть бути обмежені (не завжди)

Користувач може повністю контролювати майданчик

Швидкий запуск бізнесу без повного контролю платформи

Склади список усіх за і проти, і тоді ти зрозумієш, що буде оптимальним варіантом у твоєму випадку.

Успішний онлайн бізнес неможливий без дропшипінгу майданчика. Для запуску магазину потрібна платформа електронної комерції, де, простими словами, покупці побачать твій товар і оплатять його. До найпопулярніших варіантів відносять:

1. Амазон ― усім відомий сервіс для продажу товарів. Дропшипінг є дуже популярною на Амазоні практикою. За темою просування магазину тут є дуже багато інформації, тому кожен охочий зможе освоїти особливості процесу.

2. eBay – одна з найбільших платформ на ринку інтернет продажів. З переваг ― величезна кількість покупців, отже, високі шанси примножити прибуток. З недоліків – безліч обмежень.

3. Shopify ― мабуть, один із найкрутіших майданчиків. Маса інструментів для персоналізації та прикольних фішок.

Найкращими місцями для закупівлі товарів стануть відомі всім Алібаба та Аліекспрес. Кожен із сервісів має певні особливості, які варто враховувати перед початком роботи. Вибравши оптимальну платформу для свого випадку, ти зможеш швидко запустити продаж та отримувати хороші відгуки від покупців.

Дропшипінг на Амазон

Дропшипінг на Амазон має низку особливостей. Їхньому вивченню слід приділити час і сили, адже за порушення правил сервісу обліковий запис просто заблокують. Варто наголосити, що Амазон ― це не лише величезний ринок збуту, а й величезна конкуренція. За клієнтів доведеться боротися.

Одним із нещодавніх нововведень є те, що твоє ім’я має бути вказано на упаковці, листівках та товарі, які отримує замовник. Ім’я виробника чи постачальника у своїй не згадується. Також продавець не несе відповідальності за повернення ― цим займається оптовик.

Також не можна купувати товари в інших інтернет-магазинів та вказувати адресу доставки твого клієнта. По-перше, покупець отримує продукцію з логотипом іншої компанії, що вводить його в замішання. По-друге, у такий спосіб порушується європейська політика захисту персональних даних. Тобто дозволено продавати товари лише безпосередньо від виробника.

Хоча дропшипінг для Амазон є прийнятною діяльністю, існує низка обмежень. Якщо вирішиш використовувати саме цю платформу електронної комерції, вивчи їх політику , щоб не порушити правила.

Дропшипінг на eBay

На eBay, як і на Амазон, ввели обмеження, що забороняють прямі поставки з іншого торгового майданчика твоєму покупцю. Це майже вбило дропшипінг на платформі. Якщо раніше процвітав перепродаж виробів з Аліекспрес (який є основним джерелом постачальників) та інших схожих платформ, то зараз їхній відсоток значно знизився. Грубо кажучи, на eBay можна виставляти лише продукцію від виробника. Звичайно, існують методи, що допомагають “обійти” правила, але вони створюють продавцю зайві проблеми. Порівнюючи eBay з, наприклад, Shopify, перший сервіс програє з великим відривом.

Політику eBay можна зрозуміти: дропшиппери перепродували відносно недорогі товари з Амазон або Walmart із багаторазовою націнкою. Користувачі сайту отримували дешеву неякісну річ із логотипом зовсім іншого магазину. Такий стан справ не зовсім добре позначився на репутації сервісу, тому довелося вжити заходів. До речі, нові правила сильно зменшили доходи Амазона.

Резюмуючи варто підкреслити, що займатися дропшипінгом на eBay продавцям-початківцям без досвіду – це точно погана ідея. Це якраз той випадок, коли краще шукати легкі шляхи.

Дропшипінг з Аліекспрес

Відомий усім Аліекспрес – це криниця недорогих товарів. Великий асортимент та вигідна ціна зробили платформу сервісом №1 для торгових посередників. Виробники чудово це розуміють, тому дропшипінг на Аліекспрес набирає все більших розмахів.

Схема прямих поставок із цим майданчиком виглядає дуже просто. Насамперед необхідно знайти хорошого оптовика. Оцінити товари можна за фото та відгуками покупців. Знайшов те, що підходить – пиши продавцю. Далі проаналізуй стиль його спілкування та чуйність. Хочеш бути впевненим на 100%? Пройди шлях клієнта: замов товар і зверни увагу на його якість, швидкість доставки та упаковку. Якщо все гаразд – круто, обговорюй умови співпраці.

Після цього можна сміливо викладати товар у своєму онлайн-шопі і чекати перших клієнтів. Коли замовлення будуть оформлені – передавай інфу виробнику і він сам доставить товар у кращому вигляді.

Аліекспрес недарма вважається оптимальним варіантом для початківців. Тут все просто і зрозуміло, головне зрозуміти як працює система.

Дропшипінг на Алібаба

Сервіс Алібаба не настільки популярний, як Аліекспрес. На майданчику, як і на AliExpress, можна знайти величезну кількість різних товарів за оптовою ціною. А це якраз те, що потрібне дропшипперу. Варто зазначити, що Алібаба більшою мірою орієнтується саме на оптові продажі.

Схема дропшипінгу на майданчику виглядає так: ти продаєш у своєму онлайн шопі, наприклад, чохли для телефонів (не маючи їх у наявності, зрозуміло). Після того, як клієнт оформляє замовлення на твоєму сайті, ти приймаєш оплату і передаєш інформацію виробнику. Останній самостійно упаковує та відправляє товар покупцю. Як і у випадку з іншими сервісами, ти заробляєш на різниці між закупівельною та роздрібною ціною.

Головне, розумно підходити до питання націнки. Орієнтуючись на вітчизняний ринок, пам’ятай, що в цьому випадку заробляти ти будеш на кількості продажів, а не на маржі.

Види дропшипінгу

У заповзятливих хлопців, які вирішили зайнятися дропшипінгом, завжди виникає одне й те саме питання: який тип магазину стане найприбутковішим варіантом. Для того щоб зробити вибір, просто необхідно детальніше ознайомитися з видами дропшипінгу:

Одно товарний магазин

(One product store) ― як каже сама назва, це шоп, де продаються вироби конкретного типу. Наприклад, термоси. Дизайн shop’у та реклама мають бути повністю заточені під цей продукт. На перший погляд може здатися, що отримати добрий прибуток немає шансів. Насправді, в порівнянні з іншими видами дропшипінгу тут можна непогано заробити. Давай фокусуватись на перевагах моделі:

1. Увага клієнта зосереджена на одній конкретній позиції, тобто є висока ймовірність оформлення замовлення;

2. Процес брендування досить простий, внаслідок чого можна легко здобути довіру покупців;

3. Настроювання реклами у соціальних мережах не викликає жодних складнощів.

До мінусів одно товарних магазинів належить, наприклад, вибір виробу. Невдале рішення не принесе прибутку, а витрати не окупляться. Якщо продукт різко втратить актуальність, то продати магазин немає шансів.

Універсальний магазин

(General store) – можна порівняти з супермаркетом. У такому шопі продають товари різного призначення. Важливо, що вони об’єднані загальної тематикою. До плюсів варто віднести можливість тестування продуктів. Це допомагає вибрати “продається” товар. Такому шопу не загрожує втрата актуальності: якщо один із виробів не продається, його завжди можна замінити іншим.

Однозначним мінусом і те, що дуже багато пов’язаних однією тематикою товарів бракує довіри в клієнтів. Найімовірніше, вони не повернуться до тебе. Також для такого типу магазину дуже складно підібрати маркетингову стратегію, а як відомо, реклама це двигун торгівлі. Брендувати таку “різношерсту” лавку теж не вийде. Одним словом, цей варіант є досить ризиковим.

Нішевий шоп

(Niche store) – передбачає продаж виробів, об’єднаних однією тематикою, наприклад, товари для вагітних, зоотовари, б’юті-продукція. Головним плюсом магазину є можливість брендування та створення у клієнта асоціацій із лейблом. Це позитивно відбивається на продажах та збільшує суму середнього чека. Так як цільова аудиторія не змінюється, дуже просто підібрати рекламну стратегію та залучити нових клієнтів.

Варто наголосити, що нішеві магазини є найстабільнішими серед усіх видів. Один із товарів втратив актуальність? Замов новий з тієї ж сфери.

Але й тут не обійшлося без мінусів. Перед запуском бізнесу слід ретельно проаналізувати ринок та зрозуміти, що потрібно покупцям. Іноді доводиться якийсь час тестувати різні ніші, щоби знайти золоте дно.

Як визначити, який вид магазину підійде тобі? Дотримуйся наших порад:

  • однотоварний шоп ― це оптимальний варіант для тих, хто має досвід у дропшипінгу та розуміє, яка продукція матиме попит;
  • універсальний ― найбільш актуальний для початківців та тих, хто бажає протестувати товари;
  • нішевий ― є добрим стартом для новачків, які розуміють потреби аудиторії.

Як вибрати нішу для дропшипінгу

Від вибору ніші для дропшипінгу повністю залежить твій успіх. Фокусуйся на тому, що ти розумієш і що тобі подобається: це може стати великим плюсом твого магазину. До найпопулярніших тематиків online shop’ів відносяться товари для фітнесу, зоотовари, аксесуари для дому та інше.

Щоб не шукати довго, дотримуйся таких критеріїв:

1. Великий асортимент товарів – саме на дешевих виробах дропшипери заробляють найбільше. Коли клієнт бачить багато недорогих аксесуарів, він підсвідомо хоче придбати більше. Шукай нішу, де існує можливість постійно поповнювати пропозицію.

2. Хобі та уподобання – люди готові платити багато за свої захоплення. Дівчата можуть купувати сотні пензликів для макіяжу, любителі книг завжди дбають про підставки та закладки, садівники – про додатковий ремонт.

3. Недоступність ― ніхто не замовить онлайн продукцію, яку без проблем можна придбати у найближчому супермаркеті. Подбай, щоб товари з твоєї ніші були супер ексклюзивними.

Використовуючи наші підказки, ти легко знайдеш потрібну тематику для свого бізнесу.

Співпраця з дропшипінгу

Дропшипінг співпраця дозволяє абсолютно кожному отримати хороший прибуток без великих вкладень. Дана бізнес модель дозволяє продавцеві заробити на різниці між оптовою та роздрібною ціною товарів. При цьому посередник не повинен піклуватися про оренду складів, упаковку та логістичну складову процесу.

Співпраця по дропшиппінгу стане найкращим варіантом для тих, хто хоче набути фінансової свободи і готовий розвиватися. Воно включає наступні етапи:

1. Оренда чи реєстрація платіжної системи.

2. Вибір ніші/тематики магазину.

3. Створення сайту для інтернет-магазину.

4. Пошук товарів та постачальника.

5. Оформлення сторінки продукту із націнкою.

6. Запуск якісної реклами у соціальних мережах.

7. Розкрутка магазину та збільшення продажів.

Головне, у разі, знайти хорошого оптовика. Саме від нього залежить якість товарів, швидкість доставки та упаковка продукції. Не варто укладати договір з першим-ліпшим, і приділити пошукам небагато часу та сил.

Товари для дропшипінгу

Питання як вибрати товар для дропшипінгу мучить кожного підприємця-початківця. І справді, відшукати цей win’нер часом буває складно, особливо якщо ти тільки починаєш свій шлях у бізнесі прямих поставок. Нижче ми відкриємо кілька секретів, як це зробити. Вони гарантовано допоможуть знайти цей виграшний варіант і принесуть тобі гарний прибуток.

Отже, головний дохід ти отримуватимеш від емоційних покупок. Для того, щоб викликати бурхливі почуття у потенційного покупця, тобі треба його здивувати. Коли користувач фейсбуку побачить рекламу з твоїм супер продуктом, він повинен подумати: “Як я жив без цього раніше?” та обов’язково оформить замовлення.

Ти маєш запропонувати товар з ідеєю “ВАУ+РІШЕННЯ”. Іншими словами, продукція повинна бути простою і зрозумілою, але вирішувати повсякденну проблему, що набридла. При цьому необхідно, щоб виріб не був доступним у найближчому супермаркеті. Класичний приклад – нашийник для собак з GPS-трекером.

Важливим аспектом, який допоможе продавати більше, є вартість товару у магазині. Почни з націнки 15-20% і в міру просування шопу збільшуй її.

Дропшипінг на shopify

Дропшипінг – це пряме постачання продукції від виробника клієнту. Посередник у разі не зберігає товари своєму складі і займає питаннями логістики. До сфери його обов’язків входить розкрутка магазину та пошук клієнтів.

Найпопулярнішою платформою для створення онлайн магазину за системою дропшипінгу є Shopify. Це зрозумілий для користувача і зручний майданчик з величезною кількістю додаткових інструментів. Shopify дозволяє у найкоротші терміни запустити бізнес та отримати гарний прибуток.

Його головною перевагою є те, що вся технічна складова процесу лежить на спеціально навчених людях. Тобі не доведеться дбати про збої в роботі магазину, безпеку платежів, швидкість завантаження сторінки. Shopify дропшипінг – це найкращий варіант для тих, хто планує старт продажів на західних ринках.

Дропшипінг із Європи

Ведення бізнесу за системою дропшипінг потребує співпраці з відповідальними та надійними постачальниками. Як правило, підприємці роблять вибір на користь виробників із Китаю, посилаючись на вигідні ціни. Однак, існує безліч оптовиків з Європи, які готові запропонувати непогані умови співпраці.

Перше, що слід згадати, це висока якість продукції європейських виробників. Також асортимент товару вражає: у них дійсно можна знайти все. Поєднання високого класу та великого вибору виведе твій магазин у топи. Націнка може становити навіть 50–150%. Але є одне але: не так багато клієнтів в Україні готові платити за якість, у цьому випадку краще орієнтуватися на Захід. 

До списку найпопулярніших сервісів для пошуку постачальників і оптовиків з Європи входять:

  • Oberlo;
  • Printful;
  • Spocket;
  • Printify;
  • SupplyMeDirect;
  • Модалист;
  • інші.

Кожен із них пропонує вигідні ціни, високий рівень сервісу, якість та надійність. Деякі з них підходять тільки для Shopify, інші без проблем інтегруються з будь-якою платформою електронної комерції. Детальнішу інформацію про умови співпраці можна знайти на офіційних сайтах постачальників.

Дропшипінг у Німеччині

Дропшипінг компанії повільно, але впевнено захоплюють світовий ринок електронної комерції. Справа в тому, що ця бізнес-модель настільки проста і практична, що майже кожен бажаючий може запустити свій онлайн магазин. Так як eCommerce знаходиться на піку свого розвитку, бізнес пов’язаний із прямими поставками дуже далекий від стагнації.

Однією з найкращих країн для дропшипінгу є Німеччина. Дропшипінг з Німеччини досить вигідний – якщо ти правильно вибереш цільову нішу і забезпечиш чудову якість обслуговування клієнтів. Згідно з аналітикою Statista , виручка із сектору eCommerce у 2021 році в цій країні становить сто мільйонів доларів США. 

Якщо ти бажаєш продавати більшість товарів саме німецьким покупцям, тобі найкраще знайти постачальників прямого постачання в країні. 

Ми склали список постачальників дропшипінгу в Німеччині, щоб полегшити тобі завдання:

  • BrandsGateway.
  • buXtrade.
  • Rayeeboard.
  • Shirt-King.
  • Youngfash.
  • Gallay.
  • Resital.
  • CLP.
  • AGI AKKU Service.
  • Dropshipping Marktplatz.

Варто наголосити, що навіть уклавши договір з німецькими постачальниками, ти можеш продавати продукцію і на ринках інших країн. Пам’ятай, що під час продажу товарів покупцям у країнах ЄС ти маєш стягувати відповідні збори ПДВ (близько 19%). 

Багато хто запитує, чи є дропшипінг законною діяльністю в Німеччині. Відповідь однозначно так! Не забувай, що будь-який дохід, який ти отримуєш від дропшипінгу в Німеччині, незалежно від того, чи ти його продаєш на місцевому чи міжнародному ринку, оподатковується. Податки відрізнятимуться у різних країнах. Тому обов’язково проконсультуйся з фахівцем та ознайомся з місцевим податковим законодавством.

Варто згадати, що є певні предмети, які ми не рекомендуємо продавати у країнах ЄС. До списку входить зброя, репліки брендів, напої без сертифікату тощо.

Німеччина входить до країн Європи з найбільшою купівельною спроможністю, оскільки електронна комерція є частиною повсякденного життя людей тут. Так що дропшипінг у Німеччині може стати твоїм геніальним ходом. 

Дропшипінг у Польщі

Польща ― це країна з однією з найстабільніших та найшвидших економік у Європейському Союзі. Тут виникає безліч нових підприємств, які пропонують придбати товари оптом. У той же час, сировина та робоча сила все ще набагато дешевші, ніж, наприклад, у Німеччині, Франції, Великобританії. Польща ― оптимальний варіант для дропшипінгу бізнесу.

Навіть якщо ти плануєш працювати на західних ринках, укладання договору з польськими постачальниками стане чудовим рішенням. В даному випадку вдасться добре заробити на націнці. При цьому в самій Польщі також дуже популярні інтернет-магазини, тому ти зможеш отримати і місцевих клієнтів, якщо серйозно підійдеш до брендування магазину.

Варто наголосити, що dropshipping є абсолютно законною моделлю бізнесу в Польщі. У той же час ти не обмежений місцевим ринком. Ти можеш обслуговувати клієнтів у всьому світі, навіть в Австралії та Північній Америці. 

Щоб отримати успіх, необхідно знайти відповідальних та надійних оптовиків, які пропонують якісний товар. В іншому випадку, на твої плечі ляжуть скарги клієнтів та рефанди. Ми підготували для тебе список найкращих польських постачальників:

  • Koehler Home Decor.
  • AT-OUTLET Poland.
  • NaZakupy.
  • Profexpol.
  • Yournewstyle.
  • Schimar.
  • Stan-Part.
  • Nostra Trade Sp. z oo
  • Movement Sp. z oo
  • Yellow Octopus.

Перевага Польщі для європейського дропшипінгу полягає в тому, що країна знаходиться у центрі континенту. Глобальні кур’єрські служби та сучасні логістичні центри забезпечують швидку та надійну доставку посилок по всій Європі.

Дропшипінг в Англії

Дропшипінг у Великій Британії набуває небувалої популярності. Все завдяки тому, що в країні існує безліч фабрик, що пропонують продукцію високої якості. Ми поділимося з тобою інформацією про кілька сервісів, які допоможуть знайти найкращі товари.

  • Printful підійде для тих, хто бажає продавати текстиль чи аксесуари з унікальним дизайном. Сервіс пропонує нанесення друку на твій продукт і зробити його єдиним у своєму роді. Варто зазначити, що саме Printful є лідером у цій галузі. До плюсів компанії відносяться:

відсутність необхідності робити мінімальне замовлення чи вносити щомісячну плату;

1. можливість інтеграції з відомими майданчиками;

2. гарантія на зіпсовані у процесі доставки продукти;

3. висока якість виконання роботи.

 

До мінусів зараховують високу ціну та вузьку спеціалізацію.

  • Oberlo – це плагін, тісно пов’язаний з Шопіфай. Багатий каталог продукції дозволяє дропшиппер знайти всі необхідні продукти. Основними перевагами сервісу є:

1. простий та зрозумілий інтерфейс;

2. величезний асортимент виробів;

3. можливість зареєструвати безкоштовний обліковий запис.

Перелік мінусів включає обмеження корисних функцій без преміум акаунта. Також ти зможеш інтегрувати плагін лише з Шопіфаю.

  • Spocket ― пропонує всі види продукції для будь-якої ніші. Завдяки широкому асортименту ти можеш запустити відразу кілька магазинів з абсолютно різною тематикою. Достоїнствами сервісу називають можливість відстеження посилок у реальному часі та автоматизоване виконання замовлень. Недоліком є ​​те, що у вартість не включено податки.
  • Modalyst ― інтегрується з Wix, BigCommerce та Shopify. Сервіс розроблений для того, щоб зв’язати дропшиппера із постачальниками. Завдяки цьому бізнес по моделі прямих поставок буде стрімко розвиватися. Переваги:

1. висока якість продукції;

2. багатий асортимент;

3. швидка доставка.

 

Істотним мінусом, особливо для початківців, є комісія 5% всіх платежів.

  • Doba пропонує широкий вибір постачальників. Це дозволяє знайти будь-яку продукцію для твого дропшипінг бізнесу. Найбільш шокуючим плюсом сервісу є наявність мережі оптовиків із двома мільйонами товарів! Також Doba має простий і зручний інтерфейс. За бажанням, можна підписатися на розсилку про круті знижки та акції. Але, як кажуть, є ложка дьогтю в бочці меду: користування сервісом порівняно дороге.

Варто згадати, що однією з суттєвих переваг дропшипінгу в Англії є його логістична складова. Розвинена та швидка система постачання допоможе клієнтам у будь-якій точці світу отримати замовлення вчасно.

Дропшипінг в Італії

В Італії є безліч компаній-виробників, які відомі високим рівнем своїх послуг та якісною продукцією практично у всіх категоріях. Вони пропонують добрі умови співпраці, що особливо вигідно для дропшиппера. Ми зібрали інформацію про найкращих постачальників, з якими можна вести успішний дропшиппінг-бізнес та доставляти товари не лише по Італії, а й по всьому світу:

  1. Griffati ― один із найкрутіших постачальників модного одягу. Якість та дизайн виробів вражає, їх товари це кохання з першого погляду. Багатий асортимент включає жіночі, чоловічі та дитячі текстильні вироби, а також взуття та стильні аксесуари.
  2. Tuscany – ідеальний постачальник, який максимально полегшить дропшипінг Італія та Європа. Компанія продає шкіряні вироби високого класу та підтримує ідею бізнесу за моделлю прямих поставок. Завдяки цьому ти зможеш повністю зосередитися на рекламі та брендуванні свого магазину.
  3. Brands Distribution ― постачальник чоловічого одягу та аксесуарів. Компанія пропонує доступну ціну плюс відмінну якість. Brands Distribution зібрав усіх провідних італійських виробників в одному місці, що дає тобі можливість вибрати топові продукти.

Як і з іншими країнами, дропшиппинг в Італії не обмежений межами країни. Весь світ відкрито тобі. Головне – подбати про рекламу і зробити акцент на якості та місцезнаходження виробництва. Багато споживачів по всьому світу захоплюються високим класом і красою італійських товарів, що допоможе тобі завоювати серця покупців.

Дропшипінг в Іспанії

Іспанія приваблює дропшиперів з усього світу, включаючи Канаду, США, Великобританію та багато інших країн. Справа в тому, що країна займає вигідне географічне положення і є чудовим майданчиком для відправки товарів по всьому світу. Морські та океанські порти дозволяють швидко транспортувати посилки як до країн Європи, так і до США чи Канади. Не варто також забувати, що іспанський ринок сам собою дуже великий. Крім того, зростання продажів онлайн у регіоні вражають. 

Якщо твоя target audience це мешканці Західної Європи, іспанські постачальники стануть найкращим вибором. Чому? Відповідь одна – висока продуктивність. Наявність складів з товарами поруч із місцем, звідки приходить більшість твоїх клієнтів, означає одне: швидша доставка. Її швидкість впливає такий важливий показник, як user experience. Чим більше покупцям сподобається сервіс, тим більша ймовірність, що вони зроблять повторну покупку. Окрім цього, є високі шанси, що саме твій шоп порадять друзям. Це маркетинг, якого не купиш.

Що стосується перевірених постачальників, то до списку найвідповідальніших входять:

1. Shopping spain opt ― пропонує величезну кількість одягу для будь-якої вікової категорії. Це найкращий варіант, якщо ти орієнтуєшся і на Східну, і на Західну Європу.

2. Alcists Px20 sl ― спеціалізуються на прямих поставках засобів індивідуального захисту, що дуже актуально в наш час.

3. Ganga Lotes ― займаються постачанням брендових речей. Ціни досить високі, але якщо добре таргетувати рекламу можна знайти багато клієнтів.

Дропшипінг у Франції

У Франції середньостатистичний покупець витрачає на інтернет-магазини приблизно 1780 євро на рік, що робить її чудовою країною для збуту продукції. Французи воліють оплачувати покупки за допомогою кредитної картки та PayPal при оформленні замовлення, що є ідеальним для процвітання онлайн-бізнесу. Незалежно від того, чи плануєш ти орієнтувати продажі тільки на французький або міжнародний ринок, вести онлайн шоп буде вигідно. 

Місцеві постачальники та логістичні компанії пропонують чудові умови співпраці, зокрема низьку вартість доставки. 

Дропшипінг у Франції дозволяє займатися своєю справою практично без ризиків. Тобі не потрібно дбати про оренду складів та доставку товарів. Це дозволяє зосередитися на маркетингу та масштабуванню.

Починати запуск магазину слід із пошуку оптовиків у Франції. Незважаючи на те, що кількість постачальників, які пропонують послуги прямої доставки на французькому ринку, обмежена, вони безперечно присутні. Щоб дати тобі відправну точку, ось деякі добрі варіанти: 

1. Cdiscount ― компанія відома багатою пропозицією товарів у 30 категоріях. До найпопулярніших входить електроніка, побутова техніка, книги, іграшки, спортивні товари та багато іншого.

2. Climsom ― є постачальником інноваційних, революційних та унікальних продуктів: від акупресурних килимків до антивікових шовкових наволочок.

3. La Redoute ― пропонує модний одяг та предмети домашнього декору. В асортименті власні колекції та широкий вибір брендів. 

4. Emuca ― чудовий варіант для тих, хто бажає інтернаціоналізувати бізнес. Ця компанія надає послуги прямого постачання по всій Європі. Крім того, Emuca розробляє, виробляє та продає найрізноманітніші товари.

Франція – ідеальне місце для дропшипінгу. Чому? За даними 2019 року, Франція є другим за величиною ринком онлайн-торгівлі в Європі. Крім цього, це чудовий майданчик для старту міжнародних продажів.

Дропшипінг з Китаєм

Ні для кого не секрет, що китайська економіка є другою за величиною у світі. Щодня тут виникають десятки підприємств, які пропонують співпрацювати за схемою прямих постачань. Приємний бонус ― закупівельна вартість товарів у рази нижча, ніж у європейських виробників. Для продавця це означає одне – націнка може становити навіть 150-200%. 

Дропшипінг з Китаю по суті нічим не відрізняється від європейського. Бізнес пов’язаний з прямими поставками ведеться за стандартною схемою:

1. Створення онлайн-магазину.

2. Вибір ніші та товару.

3. Підбір кількох постачальників, оцінка якості продукції, стилю спілкування, швидкість доставки.

4. Укладання договору, встановлення ціни та націнки.

5. Виставлення виробів в онлайн шопі (фото+детальний опис).

6. Налаштування реклами та вибір маркетингової стратегії.

Найпопулярнішими постачальниками з Китаю є AliExpress, Chinabrands, DHgate, Alibaba та інші. Початківцям рекомендується починати з АліЕкспрес. Тут є безліч крутих товарів, а схема роботи зрозуміла і проста. Багато постачальників на майданчику готові працювати за системою дропшипінгу, що в нашому випадку дуже важливо.

Дропшипінг у США

Саме США називають батьківщиною дропшипінгу: система прямих постачань виникла тут ще наприкінці 30-х років минулого століття. До нашого часу процес пройшов тривалу еволюцію і зараз перебуває на піку свого розвитку.

Перше, на що слід звернути увагу, це швидка доставка. Терміни транспортування до будь-якої країни світу становлять від 3 до 21 дня (не враховуючи час на обробку замовлення). Чим менше чекають твої клієнти – тим вони задоволеніші. Ми гарантуємо, що крутий купівельний досвід дуже добре вплине на кількість продажів.

Постачальників із США виділяє ще одна особливість – return policy. У разі шлюбу або пошкодження в процесі доставки продукції, оптовик чи виробник готовий повернути гроші/замінити товар. Дропшипінг із США наділений ще одним плюсом – це висока якість виробів. Але, як кажуть, за все треба платити. Вартість як продукції, і пересилання досить висока. В даному випадку не вийде зробити більшу націнку, як у випадку з китайськими постачальниками.

Дропшиппінг в Казахстані

Дропшипінг не є популярною бізнес-моделлю у Казахстані. Проблема в тому, що мало хто знає, як працює схема, а в російськомовному інтернеті інформації не так уже й багато. Проте все більше і більше хлопців починаю створювати онлайн-магазини і займатися прямими поставками. Як же запустити свою справу за схемою dropshipping у Казахстані? Все дуже просто.

Почати потрібно з реєстрації ІП (як сферу діяльності вкажи роздрібну торгівлю). Наступним кроком є ​​вибір системи оподаткування. Більшість обирає ставку до 6% доходів. Для роботи з оптовиками та виробниками знадобиться агентський договір публічної оферти.

Після вирішення цих питань можна працювати за загальною схемою. Спочатку потурбуйся про створення торгового онлайн-майданчика (сайт, сторінка в соцмережах, платформа електронної комерції). Далі вибери нішу та товар. Пам’ятай, що твій продукт повинен мати унікальність і робити ефект вау у покупців.

Однією з головних складових ведення дропшипінгу бізнесу є надійний постачальник. Саме від нього залежить якість товарів та упаковки, а також швидкість доставки. Чим кращі ці показники ― тим крутіший клієнтський досвід. Задоволені покупці обов’язково залишать гарний відгук. Хочеш бути впевненим на 100%? Пройди шлях клієнта. Замов товари, оцінь швидкість доставки, надійність упаковки та якість продукції. Якщо все влаштовує, пропонуй оптовику співпрацю. Після укладення договору можна сміливо виставляти продукцію на сайт і встановлювати націнку. Ось кілька хороших варіантів:

  • Ice Shop Women ― постачальник якісного та стильного жіночого одягу зі складом у Нур-Султані.
  • Aquavit Kazakhstan ― займається прямим постачанням фільтрів для води.
  • Mananabags – реалізує ексклюзивні жіночі сумки ручної роботи.

Знайти оптовиків або виробників, які готові працювати за схемою дропшипінг можна також просто ввівши запит у пошукове вікно браузера. Система видасть відповідні варіанти, з яких ти зможеш щось вибрати.

Що більше реклами ти запустиш, то більше замовлень отримаєш. Добре підійти до питань маркетингової стратегії та зроби якісну рекламу ― користувачі соцмереж не зможуть пройти повз.

Ще одним важливим моментом є брендування магазину. Пам’ятай, що покупці не люблять магазинів “оформлених” нашвидкуруч. Задумайся про дизайн сторінки, вибери свою фішку та стиль, фірмові кольори. Буде ідеально, якщо ти створиш унікальне лого шопу і розмістиш його на всіх фотографіях. Лейбл повинен “грати” з назвою та специфікою твоєї онлайн лавки.

Навіщо робити це? – запитаєш ти. Відповідь проста – власний стиль допоможе підвищити впізнаваність бренду. Певні кольори асоціюватимуться у клієнта з твоїм магазином, він запам’ятає тебе, що підвищує шанси оформлення замовлення. Простими словами, клієнт “знаком” з твоїм шопом, внаслідок чого у нього формується довіра.

Ще один лайфхак – тригери, що продають. Не забувай про акції, знижки, невеликі подарунки до замовлень на певну суму, безкоштовну доставку. Ці нехитрі ходи підсвідомо впливають на покупця і схиляють його зробити покупку.

Договір дропшипінгу

Для ведення успішного дропшипінгу бізнесу необхідний продавець і постачальник, які якісно та своєчасно виконують свої завдання. На перший погляд, все зрозуміло: дропшиппер шукає клієнтів, оптовик доставляє товар. Насправді є декілька нюансів, на які слід звернути увагу.

Щоб схема працювала без збоїв, агент (продавець) і принципал (виробник) повинні детально прописати обов’язки кожної сторони. Зазвичай до списку завдань дропшиппера входить:

  • реклама магазину;
  • пошук клієнтів;
  • прийом платежів;
  • оплата закупівельної вартості товару;
  • повернення та рефанди.

Постачальник, у свою чергу, повинен:

  • оновлювати асортимент;
  • надавати правдиву інформацію про якість товару, характеристики та термін придатності продукції;
  • своєчасно сповіщати про залишки на складі.

Це є основні пункти договору між сторонами. Звичайно, кожен може додавати свої параграфи та працювати згідно з ними.

Іноді дропшиппери відмовляються від письмового контракту та співпрацюють за усною домовленістю. У деяких випадках проблем не виникає, але бувають і неприємні ситуації. Краще підстрахуватися та укласти угоду.

Дропшипінг без іп

Дропшипінг можна займатися як офіційно, так і без сплати податків. Який варіант обрати – вирішувати тобі. Для цього необхідно зважити всі за та проти, а також враховувати можливі наслідки свого вчинку.

Однією з основних причин, чому продавці відмовляються від легального ведення бізнесу, є оподаткування. Часто у початківців чистий прибуток залишається крихітним, після сплати всіх мит. Це спонукає до бажання займатися продажами без зареєстрованого ІП.

Відповідно до законів усіх країн світу, кожен, хто веде комерційну діяльність, повинен відкрити ІП (найвигідніший для продавця варіант). У різних регіонах кодекси відрізняються, але суть залишається однією – отримуєш дохід, віддай частину державі. А ті, хто відмовляється, можуть бути оштрафовані. Справа в тому, що якщо обіг коштів на твоєму банківському рахунку перевищить певну суму, тобі зацікавиться податкова поліція. Щоб не ризикувати, краще відкрити ІП та сплачувати податок від отримуваних доходів.

Оплата

Одним із важливих аспектів роботи дропшиппера є переказ коштів від покупця до продавця. Оплата в онлайн магазині здійснюється в основному двома способами: при оформленні замовлення та післяплатою. Останній варіант є найбільш актуальним для тих, хто планує продавати на ринках України та країн СНД. Справа в тому, що вітчизняний покупець не готовий платити наперед і віддає перевагу опції оплати при отриманні. У країнах Заходу післяплатою як таким ніхто не користується, тому що це зайва трата часу.

Багато хто цікавиться, як це працює? Алгоритм наступний: клієнт оформляє замовлення у твоєму шопі і вказує як спосіб оплати накладку. Тобто гроші ти отримаєш лише тоді, коли посилка буде викуплена поштою. У цьому випадку є ризики – у процесі доставки людина може передумати купувати річ, і просто не забрати товар із відділення.

Плюсом дропшипінгу за післяплатою є факт пов’язаний з довірою клієнта: магазин згоден на оплату після доставки – значить продукція якісна, а інтереси покупця на першому місці. З мінусів ― тобі доведеться розраховуватися з постачальником із власної кишені. Свою частину ти отримаєш лише після доставки та викупу посилки.

Передоплата ― вигідніший для дропшиппера варіант. Варто одразу наголосити, що культура Prepay у США та Європі дуже розвинена. Користувачі готові не замислюючись сплатити покупку ще на етапі оформлення замовлення. Для дропшиппера це найкращий варіант розвитку подій: гроші можна одразу перерахувати постачальнику, а різницю залишити собі. Тобто свою частину прибутку ти отримаєш відразу. Це ще раз підтверджує, що продавати на західних ринках набагато вигідніше.

Щоб жителі Європи могли розрахуватися з тобою, тобі знадобиться платіжна система. Найбільш топові варіанти – PayPal або Stripe. На жаль, повноцінно працювати з ними на території більшості країн СНД та України неможливо, оскільки існує безліч обмежень. Але заборони все ж таки можна обійти ― відкрити віртуальне резидентство в Естонії та зареєструвати там фірму, або взяти платіжку в оренду. Якщо ти перебуваєш у Росії, всі функції PayPal доступні для зареєстрованих ІП.

Податки

Згідно із законом будь-якої країни, особа, яка провадить комерційну діяльність, зобов’язана сплачувати податки. Їх розмір здебільшого залежить від доходів. Грубо кажучи, що вищий прибуток, то більше доведеться віддати державі. 

Деякі дропшипери воліють працювати без реєстрації свого бізнесу (на свій страх та ризик). Пам’ятай, що приховувати свої доходи можна лише за дуже маленьких оборотів. Якщо на твій рахунок почнуть надходити великі суми, податкова поліція зацікавиться тобою.

Найкращим варіантом для дропшиппера стане реєстрація ІП. У разі податок розраховується від прибутку (різниця між доходами і витратами). Пам’ятай, що перебільшити розмір останніх не вдасться: відповідні органи вимагатимуть документального підтвердження витрат. Відсоток оподаткування залежить від держави реєстрації. Цифра може становити від 5 до 20%.

Варто звернути увагу на факт, що у деяких пострадянських країнах дропшипінг як рід підприємницької діяльності не передбачено у законодавчій базі. У таких випадках підходити до питань дропшипінгу податків потрібно дуже ретельно.

Оптом

Починати дропшипінг бізнес слід із вибору товару. В Україні найпопулярнішими варіантами є дитячий та жіночий одяг, іграшки, аксесуари, спортивні товари, електроніка. Надають продукцію оптовики для інтернет-магазинів.

Пошук постачальника можна здійснити кількома способами:

1. Інтернет ― впиши у пошуковий рядок ключове слово опт дропшиппінг та пошуковик видасть тобі безліч варіантів з товарами різних категорій. Порада: не варто зупинятися на першому засланні, перевір всі варіанти.

2. Ярмарок виробників ― оптовики також зацікавлені у співпраці, як і ти. Тому вони часто влаштовують заходи, на яких презентують товари та умови співпраці. Плюс ярмарків у тому, що ти можеш оцінити якість товарів.

3. Каталог ― існують списки постачальників, де товари відсортовані за нішами та групами. Це один із найзручніших способів знайти відповідні контакти. Зазвичай доступ до каталогів платний.

4. Конкуренти ― хоча магазини часто приховують імена своїх постачальників, уважні дропшипери можуть відкрити цей секрет. Найчастіше назва компаній вказується на бирках виробів. Також логотип фірми розміщується у кутовій частині на фото товарів.

Щоб полегшити тобі завдання, тут список топових постачальників в Україні:

  • дитячі товари – BabyDrop, Smart Toys, BBM COMPANY;
  • жіночі товари – Decolte-Woman, Vikamoda, AnderMain;
  • сумки, рюкзаки, гаманці – Sambag, Gridasov Leathercraft;
  • електроніка ― UKR STORE, Tradepartner, Texnika.top, BORODA OPT.

Програми для дропшипінгу

Заощадити особистий час та покращити свій магазин можна за допомогою додаткових інструментів. Не робитимемо довгих вступів, і відразу ж розповімо, що має бути в арсеналі кожного дропшипера:

GaryAI ― програма, яка напише за тебе текст для Product Page та рекламної пропозиції. Просто максимально чітко вкажи нішу, характеристику товару, назву бренду. І ти отримаєш кілька варіантів унікальних текстів для свого магазину.

Grammarly – відмінне розширення для перевірки граматики. Воно допоможе тобі спілкуватися з іноземними клієнтами ідеальною англійською.

Reverso Context ― приклади англійських текстів з перекладом. Допоможе правильно застосовувати слова та уникати конфузів.

WooDropship ― плагін, який допоможе імпортувати товари з АліЕкспрес до магазину. Дуже простий та зрозумілий у використанні.

AutoDS – інструмент для автоматизації торгівлі. Дозволяє стежити за залишками на складі, контролювати ціни та багато іншого.

Ці програми значно спростять тобі життя та звільнять час.

Що ще потрібно знати

Багато хто починає займатися дропшипінгом, але не у кожного виходить розкрутити свій бізнес і отримувати пристойний дохід. Справа в тому, що одні готові працювати та розвивати свій магазин, а інші просто шукають швидкого заробітку. 

Пам’ятай, що будь-яка справа потребує вкладу сил, часу та грошей. На щастя, ти потрапив до нас, і тобі не доведеться довго вибирати із сотні варіантом покращення магазину. Відразу розповідаємо про найрезультативніші ходи:

1. Сучасний користувач вже досить розпещений. Він хоче бачити якісну картинку та наповнення. Твій контент повинен відрізнятися від решти унікальністю та індивідуальним стилем. Подбай про дизайн магазину, створи фірмову фішку, придумай історію, що надихає, і ти отримаєш довіри покупців.

2. Без реклами нікуди. Скільки б ти не вкладав у сам сайт і як би його не розвивав, він загубиться серед тисяч інших без реклами. Настрій FbAds, зніми класний ролик (не вмієш сам – замов у спеціалістів), збільшення продажів гарантовано.

3. Стеж за конкурентами – так, це нормально. Тільки так ти зможеш зрозуміти, чого тобі не вистачає та в який бік рухатись. Дух суперництва, як і реклама, двигун торгівлі.

Ніщо так не діє на поведінку клієнта так як акції, знижки, подарунки, безкоштовна доставка. Відкриємо таємницю – ти нічого не втрачаєш. Це маркетинговий хід, про який усі знають і який завжди спрацьовує на ура. Включи вартість доставки в ціну товару і “зроби” її безкоштовною, влаштуй “акцію” (перекресли ціну 200$ і напиши 75$ – ми нікому не скажемо, що спочатку продукція була ще дешевшою) і ти побачиш, як збільшується продаж.

Ці секрети дропшипінгу допоможуть тобі стати непереможним та отримувати суми, про які було соромно навіть мріяти.