Що таке Facebook Conversions API (CAPI) і чим він корисний для Shopify?

Зроби це зараз, або пошкодуєш потім.

Facebook Conversions API (CAPI) для Shopify

Якщо ви маєте відношення до сфери e-commerce або просто налаштування таргетованої реклами в Facebook, ви точно чули про «страшне» оновлення iOS’14 та його вплив на збір даних з пікселя. І до того часу, коли ви відкрили цю статтю, ви вже отримали серію повідомлень від Facebook про оновлення iOS’14 та рекомендації щодо впровадження Facebook Conversions API (CAPI). Ми вас добре розуміємо і хочемо разом з вами розібратися, що це таке, і чим може нам допомогти.

Вплив оновлення iOS’16 на магазини Shopify

Якщо ви розміщуєте рекламу у Facebook, важливо відстежувати отримані дані, щоб вимірювати ефективність рекламних кампаній. Тільки якщо вимірювати ефективність рекламних кампаній, ви зможете оптимізувати та покращити конверсії та ще більше збільшити дохід.

Завдяки тому, що браузери блокують відстеження сторонніх файлів cookie, а також з останнім оголошенням про оновлення iOS’16, Apple надала користувачам свободу вибору щодо включення/вимкнення відстеження додатків.

 

Багато рекламодавців очікують, що багато користувачів відмовляться від відстеження програм. За відсутності інформації про відстеження додатків рекламодавцям буде складно відстежувати дані та вимірювати ефективність своїх рекламних кампаній.

Що робити і як бути ми також розповіли у відео на нашому каналі:

Shopify – одна з найпопулярніших платформ електронної комерції, яка налічує близько 2 мільйонів магазинів, також порушена. Не важко зрозуміти, що власники магазинів на Shopify розміщують рекламу за допомогою Facebook, і їх клієнти, ймовірно, також використовуватимуть айфони, і торкнуться цього оновлення.

То що робити? Почасти покращити ситуацію, що склалася, якраз покликаний так званий Facebook Conversions API.

Що таке Facebook Conversions API?

Facebook Conversions API (FB CAPI) в основному розвинувся із серверного API, що дозволяє рекламодавцям відправляти веб-події зі своїх серверів на сервер Facebook. Дані CAPI надходять у Facebook та обробляються так само, як події пікселів, дозволяючи рекламодавцям вимірювати, відстежувати та оптимізувати свої конверсії.

Це інструмент Facebook для бізнесу, який дозволяє вам передавати основні веб-події або дії клієнтів зі свого сервера прямо на Facebook. API Conversions взаємодіє з пікселем Facebook і допомагає таким чином підвищувати результативність та якість вимірювань ваших кампаній на Facebook.

Як описує сам Facebook, API Conversions допомагає:

  • Вимірювати дії клієнтів додатковими способами. Наприклад, ви можете ділитися значеннями, що надійшли із затримкою, оцінками користувачів або лідів та використовувати їх для оптимізації в інших інструментах для бізнесу. Так ви зможете побачити всі етапи шляху клієнта.
  • Підвищувати точність даних, надісланих для націлювання, вимірювання та оптимізації у разі використання спільно з пікселем.
  • Керувати даними, якими ділитись. За допомогою API Conversions можна вирішувати, якими даними ділитися і коли це робити.

А простіше можна?

По суті, якщо говорити простими словами, то Conversions API це шматочок коду, яким ви можете об’єднати свій Shopify магазин і Facebook, тільки в цьому випадку події передаватиме не Facebook pixel, а Shopify — пікселю. Таким чином, налаштовується двосторонній зв’язок у передачі подій у магазині та трекінг стає ефективнішим (у середньому, на 15-20%). Тим самим дозволяючи вам якісніше аналізувати дані та підвищувати конверсії.

Як встановити Facebook Conversions API?

1. Для підключення Facebook Conversion API вам потрібно зайти в свій рекламний обліковий запис FB і в Events Manager почати налаштування. Далі крок за кроком Facebook запропонує вам пройти всю процедуру, де ви оберете необхідні параметри.

2. Наприкінці цього етапу у вас буде вибір – відправити налаштування вашим розробникам (якщо ви співпрацюєте з такими), або зробити це самостійно вручну (що буде актуальним для нас).

3. Відкриваєте гайд з налаштування:

4. Перед вами відкриється новий етап налаштування:

5. Натиснувши на Get Started, почнеться етап створення токена для Conversions API та налаштування івентів з елементами коду. Допомогти в цьому процесі може докладний гайд від самого Facebook, де поетапно описуються всі кроки процедури:

Як результат, ви отримаєте можливість підвищити ефективність трекінгу подій з вашого шопу в середньому на 15-20%, що за нинішніх непростих умов може сильно допомогти.

А якщо хочете більше дізнатися про всі тонкощі роботи з платформою Shopify та налаштуванням Facebook Ads, ми проведемо безкоштовний онлайн майстер-клас, на якому ми поділимося цінною інформацією на тему Shopify-дропшипінгу та відповімо на запитання. Залітай, буде цікаво!

PS: Ми регулярно ділимося актуальною інформацією на тему Shopify-дропшипінгу на наших інформаційних платформах. Будемо раді бачити тебе в нашому ком’юніті!

  • Instagram Voodoo Ecom: поради, лайфхаки, корисні пости та сторіс кожен день!