Розробка Shopify-магазину для дропшипінгу «під ключ» за 5 днів — Voodoo Ecom

Інтернет-магазин на платформі Shopify з розширеним функціоналом та преміумдизайном для дропшипінгу + 10 актуальних продуктів і контакт постачальника!

 • Підтримаємо з усіх питань впродовж 5 днів після здачі
 • Налаштуємо необхідні Shopify-додатки
 • Ідеально підійде для студентів курсу Shopify Wizard 2023

Хто буде з вами працювати

Вадим Грудень

Business Development Manager

Владислав Мальчевський

CMO Voodoo Ecom

Діма Бабіч

CEO Voodoo Ecom

Ольга Ходаковська

Support Manager

Вадим Грудень

Business Development Manager

Владислав Мальчевський

CMO Voodoo Ecom

Діма Бабіч

CEO Voodoo Ecom

Ольга Ходаковська

Support Manager
 • 4 роки в Shopify-дропшипінгу
 • Запустили 100+ Shopify-магазинів
 • 5,000,000$ - сума з продажів наших магазинів на Shopify

Результати співпраці з нами:

Етапи роботи

 • 01
  Ви залишаєте заявку
 • 02
  Ми з вами зв'язуємось для уточнення деталей
 • 03
  Ви оплачуєте розробку
 • 04
  Ми створюємо магазин, враховуючи всі ваші побажання
 • 05
  Передаємо вам усі права та доступи до магазину

Що входить в сервіс:

-40% $599+ $1000+
 • Безкоштовний розрахунок вартості магазину
  Ми допоможемо вам обрати якісну і перспективну нішу для старту вашого магазину на Shopify, яка відповідатиме вашим інтересам та побажанням. Якщо ви вже визначилися, ми готові працювати у обраній вами ніші. Якщо залишаться сумніви, ви також зможете поставити запитання, і отримати відповіді стосовно вибору ніші.
 • Підбір 10 відібраних нами актуальних продуктів в обраній ніші
  Ми маємо відпрацьовані на власному досвіді чіткі критерії підбору, за якими визначаємо товари, що мають високу вірогідність продаватися. Серед критеріїв: аналіз реклами конкурентів, об’єми продажів, аналіз перфомансу товару на великих ecom-платформах, як Aliexpress, Amazon. Аналіз відгуків по товарам, щоб не було проблем з якістю. Також для аналізу використовуються spy-сервіси. Підбір відбувається серед 100+ варіантів, і серед них обирається 10 оптимальних продуктів, які будуть додані в ваш магазин.
 • Розробка вашого “дропшип-бренду” та дизайну магазину
  Щоб створити відчуття унікальності вашого магазину та виділити його серед інших дропшипінг-шопів, ми підбираємо назву, створюємо унікальне лого вашого бренду, підбираємо фірмові кольори, шрифти, оформлюємо дизайн сторінок, блоків і банерів. Також, прописуємо слогани на головній сторінці, інформацію про ваш новостворений “бренд”, яка буде відображена на головній сторінці і сторінці “About Us”. Для покупця ваш магазин виглядатиме як справжній брендовий магазин, що буде перевагою перед конкурентами.
 • Створення та налаштування всіх необхідних сторінок магазину та навігації
  Всі основні сторінки та розділи, які ми використовуємо у власних магазинах, будуть створені і оформлені у вашому за всіми стандартами сучасного Shopify-дропшипінг бізнесу. Сюди також входять Policy-сторінки, що є обов'язковою вимогою для роботи на Shopify.
 • Оформлення текстового опису, візуалу та реальних позитивних відгуків для 10 відібраних товарів
  Імпортуємо 10 товарів в магазин, встановлюємо ціни і повністю прописуємо опис сторінок товарів (включаючи фото та тексти) за всіма канонами якісного Shopify-дропшипінгу. Додаємо позитивні відгуки до всіх товарів із фото від реальних покупців та рейтингом товару для створення максимальної довіри до вашого магазину.
 • Встановлення та налаштування необхідних Shopify-додатків для покращення конверсії
  Ми налаштуємо додаткові плагіни в вашому магазині, які покращать взаємодію покупців із товарами і сторінками магазину. Серед додатків, які ми обов’язково встановлюємо, є плагін відстеження замовлень клієнтів за трек-номером, онлайн-чат для зв’язку з вами, та ще декілька корисних додатків, які покращать взаємодію покупця з вашим шопом і, як наслідок, збільшуватимуть продажі.
 • Контакт нашого агента-постачальника в Китаї
  Пошук постачальників може виявитися складною задачею, але ми суттєво полегшуємо її для вас. Ми надаємо контакт нашого персонального агента-постачальника з Китаю, яка може знайти майже будь-який товар і навіть допомогти вам з обробкою замовлень в магазині. Всі деталі скидаємо вам після оплати послуги зі створення магазину.
 • Підтримка впродовж 5 днів з моменту передачі готового магазину
  Після передачі магазину ми залишатимемось на зв’язку з вами з питань стосовно функціоналу магазину впродовж 5 робочих днів. Щоб оперативно відповісти на ваші запитання чи внести деякі зміни в магазин.
 • Ідеально підійде для студентів курсу "Shopify Wizard 2023"

Додаткові
послуги

 • Інтеграція інтернет-магазину з виробництвами
 • Локалізація магазину під різні країни
 • Розробка та кастомізація додаткових блоків або секцій
 • Підключення платіжних систем

Поширені питання

Чи входить навчання у вартість створення магазину на Shopify?

Якщо ви замовляєте послугу розробки Shopify-магазину для дропшипінгу “під ключ” від Voodoo Ecom, то навчання не входить у вартість цієї послуги.

Ви отримаєте власний онлайн-магазин на платформі Shopify, який, з грамотним запуском, приноситиме стабільний дохід.

Бажаєте стати справжнім професіоналом у сфері ecommerce та отримати додаткові знання та навички для успішної роботи з платформою Shopify?

Ми пропонуємо вам ознайомитись з нашим навчальним курсом Shopify Wizard, який допоможе вам запустити прибутковий автоматизований Shopify-магазин з доходом від $15,000/місяць та займатися дропшипінгом з будь-якої точки світу!

Чи зможу я самостійно займатись магазином на Shopify після його створення?

Робота з магазином на Shopify достатньо зрозуміла, щоб вести її самостійно. Окрім того, у нас діє 5-ти денна підтримка після надання послуги, тому наші експерти допоможуть вам з будь-якими питаннями. 

Та щоб успішно продавати, потрібні знання і досвід. Тому ми рекомендуємо пройти курс від школи Voodoo Ecom, де ви дізнаєтесь про всі підводні камені та будете почуватись у дропшипінгу як риба у воді. Ви дізнаєтеся не тільки, як працювати з магазином на Shopify, а і як заохотити покупця купити ваш товар, правильно взаємодіяти з клієнтами до та після здійснення купівлі. Наші лектори мають значний досвід роботи на Шопіфай, тому ви отримаєте тільки корисну та актуальну інформацію.

Що НЕ входить в послугу створення магазину?

 У послугу створення магазину не входить:

1. Створення рекламних креативів для тесту товару. Цю послугу можна замовити окремо – тут.

2. Рекламне просування вашого магазину/товарів. На жаль, наразі ми не займаємося просуванням створених дропшипінг-магазинів, але обов’язково повідомимо, якщо це зміниться.

3. Платіжні системи. Якщо у вас немає готових до роботи платіжних систем, ви можете замовити їх створення, як окрему послугу підключення Shopify Payments або підключення PayPal

4. Навчання роботі з магазином. Звертаємо увагу, що створення магазину під ключ – це послуга по розробці магазину і підбору товарів. Ми надаємо підтримку нашим замовникам з питань функціонування магазину, проте ми не можемо охопити всі аспекти роботи цього бізнесу і навчити вас з нуля. Проте ми надаємо посилання на основні гайди по роботі з магазином, а також ви можете пройти наш курс з Shopify-дропшипінгу, де матимете змогу навчитися працювати і з шопом, і з рекламою.

5. Консультації стосовно реклами, платіжних систем, юридичних, фінансових питань

Скільки магазинів на Shopify може бути створено на одного власника?

Для створення магазину на shopify потрібен обліковий запис на платформі. Хочете запустити кілька магазинів Shopify – налаштуйте кілька облікових записів. Згідно з правилами платформи, ви можете налаштувати ці облікові записи, використовуючи одну електронну пошту. Більше магазинів на Shopify – більший дохід. Спеціалісти Voodoo Ecom допоможуть, якщо виникнуть труднощі під час реєстрації на платформі.

Наші експерти розроблять стільки нішевих магазинів, скільки потрібно для розміщення вашого асортименту товарів.

Якщо я замовив магазин на Shopify під ключ, чи потрібно щось ще оплачувати додатково?

Ми розробимо магазин на Shopify під ключ, враховуючи ваш бюджет та побажання.

Коли мій сайт на Shopify почне приносити прибуток?

Якщо ви студент курсу Shopify Wizard, отримувати перший прибуток ви зможете уже через місяць після запуску вашого магазину на Shopify.
Все залежить від вас: ваше завзяття та бажання працювати обов’язково принесе плоди. Ми допоможемо створити ваш шлях до успіху! Наші учні отримували перший дохід у перший місяць після запуску і ви зможете також.

Скільки прибутку може приносити інтернет-магазин на Shopify?

Рівень прибутку з магазину на Shopify необмежений. Довіривши нам створення магазину, ви отримаєте готовий ресурс, завдяки якому ви зможете заробляти близько $10,000 в місяць. Керувати цим процесом – справжнє задоволення.

Та результат залежить від вашої наполегливості та відповідального підходу до ведення торгівлі. Також на рівень прибутку впливають такі чинники, як запуск ефективної реклами, специфіка та особливості товару, рівень конкуренції у вашій ніші та особистий професійний рівень в роботі.

Чи законно в Україні створювати дропшипінг-магазин на Шопіфай?

Так, це легальний бізнес, який дозволяє отримувати дохід навіть без вкладень. Вам потрібно буде створити ФОП або юридичну особу для коректної сплати податків та пояснення джерела прибутків. Це дозволить вам працювати абсолютно легально, сплачуючи податки як резидент, навіть якщо ваші покупці та товари не перетинали кордонів цієї країни.

У випадку дропшипінгу ви можете створити магазин та розпочати діяльність без створення юридичної особи і оформити її пізніше, коли налагодите стабільний бізнес та отримаєте постійні продажі.