Робимо рекламу унікальною та суперклікалбельною разом із UGC

UGC (user-generated content) - що це і як допоможе вашій рекламі

Привіт, друзі! Усі ми бодай раз стикались зі створенням рекламних креативів або ж бачили в стрічці чужі. Напевно, ви звертали увагу на дуже класний хід: використання в рекламі контенту, створеного користувачами даного продукту/послуги. Це називається UGC (User Generated Content), про нього ми б і хотіли сьогодні поговорити.

Розпочнемо з психології покупця. Наприклад, ви плануєте придбати телефон, подивилися вже купу інформації від брендів, визначилися +/- з моделлю, але остаточного рішення ще не прийняли. І тут, десь у соцмережах ви натрапляєте на відеоогляд від реального користувача телефону (наприклад, після 1 місяця використання). Ви починаєте дивитися і вже розумієте, що ось цей варіант вам справді підходить, та ще більше підкуповує той факт, що відео життєве! Реальна людина без зайвого пафосу розповідає, чим телефон хороший, а чим не дуже. Це робиться ненав’язливо, без довгих перерахувань характеристик чи чогось такого, здебільшого людина просто ділиться своїм досвідом і емоціями, а не намагається продати товар! Ось так виглядає один із можливих варіантів UGC.

Користувацький контент (UGC) це будь-який контент (тексти, відео, зображення, огляди тощо), створений людьми, а не брендами. Бренди часто діляться користувацьким контентом у своїх соцмережах, на вебсайтах та  інших маркетингових каналах.

Для багатьох брендів Facebook, Instagram, TikTok є основними платформами для накопичення та поширення UGC. Клієнти самі створюють і публікують дописи, розповідаючи про певні продукти і послуги своїй аудиторії.
Зі свого боку, бренд, ділячись таким контентом зі своєю аудиторією, може значно підвищити довіру до себе.

Як використовувати UGC для E-commerce і Shopify-дропшипінгу?

1. Креативи в холодних і теплих кампаніях

Якщо говорити конкретно про UGC у сфері e-commerce, а точніше, у Shopify-дропшипінгу, то передусім йдеться про використання такого контенту в рекламних кампаніях. У креатив можна додавати кадри реальних оглядів користувачів, де людина ділиться емоціями від користування продуктом, або говорить про якісь його ключові особливості, важливі для потенційного покупця. Також можна самостійно знімати цілі ролики, де людина розповідає про свій особистий користувацький досвід або ж замовити такі ролики у професіоналів на фрілансерських платформах.

 2. Дописи на сторінці в Instagram, Facebook

Використання UGC може стати чудовим способом органічно залучити нових підписників, збільшити продажі та перетворити вашу наявну аудиторію на клієнтів без додаткових вкладень у рекламу. Можна запускати челенджі з використанням хештегу вашого бренду, просити викладати відео/фото в сторіс або в стрічку ваших лояльних клієнтів в обмін на знижку. Таким чином, ви зможете залучити друзів і знайомих ваших клієнтів, які також є вашими потенційними покупцями. Варіантів існує безліч.

 

3. Фото/відео в описі продукту на сайті

Дуже просто збирати UGC у ніші Pet, оскільки господарі зазвичай самі люблять ділитися фотографіями своїх улюбленців і їх не потрібно просити. Та в інших нішах це теж можливо, головне, щоб ваш продукт був якісним і справді подобався людям. 

Звісно, вилизані фотографами і дизайнерами фото і відео продукту для продажу це круто, та, як показує практика, люди більше довіряють “собі подібним”, тобто звичайним користувачам, які знімають фото/відео продукту в реальних умовах, не в студії, а в житті. Гарною ідеєю може бути комбінація в описі продукту професійних та аматорських кадрів, де показано продукт. Щоб ваш покупець зміг “потрогати” його з усіх боків, зрозуміти, який вигляд він матиме в житті, провести паралелі з тим, який вигляд він матиме, наприклад, у нього вдома тощо.

 

4. Відгуки з фото/відео

Можна і потрібно використовувати реальні фото і відео для створення відгуків на сторінці товару. Ще краще, коли це справжні відгуки ваших клієнтів. Але якщо ви лише на етапі запуску, можна використовувати чужі, змінюючи їх під себе, а вже згодом замінити їх на відгуки своїх клієнтів.

 

Як підсумок

Користувацький контент (UGC) це чудова ідея для наповнення ваших платформ красивим і цікавим для користувача контентом. Також це класний інструмент для створення унікальних креативів, що викликають набагато більше довіри, ніж просто демонстрація товару, як на вітрині. Незалежно від того, запускаєте ви новий продукт чи проводите ретаргетингову кампанію з уже успішним продуктом, залучення UGC до ваших кампаній може допомогти вам досягти ще більшого успіху!

 

Що ще важливо?

Як зробити ваш магазин максимально привабливим і не схожим на тисячі конкурентів? Які слова і кадри підібрати, щоб потрапити в саме серце покупця і звернути увагу на рекламу вашого продукту? Які додаткові інструменти можна використовувати для збільшення продажів? І ще багато-багато інших нюансів.

Все це вже зібрано і упаковано нами в зручному форматі! Читай нижче 👇

Курс Shopify Wizard 2.0 підійде як для початківця, так і для онлайн-підприємця з досвідом. Ми проведемо вас за руку по кожному етапі побудови вашого власного бізнесу – від створення магазину, до першого продажу!

Коли як не зараз? Краще часу і не придумаєш. Отже, якщо ви читаєте ці рядки, знайте, у вас вже є суттєва перевага. Ви вже знаєте, що потрібно робити та з чого починати. А ми допоможемо!

PS: Ми регулярно ділимося актуальною інформацією на тему Shopify-дропшипінгу на наших інформаційних платформах. Будемо раді бачити тебе в нашому ком’юніті!