4 заборонені фрази у Facebook-рекламі

Не роби цього ніколи, якщо ти працюєш з рекламою!

Йоу, Бро!

Ти напевно помітив(-ла), що чим далі, тим більше трапляється проблем із апрувом(підтвердженням) реклами у Фейсбуці. Буквально днями у нас не прийняли оголошення лише через одне слово в тексті рекламного посту. За останній рік Цукерберг і компанія ніби розлютилась на весь світ і почали різати рекламу всім(((

Тепер нам потрібно набагато обережніше з рекламою, яка може здатися надмірно цільовою (так-так, парадоксально звучить) або вводить в оману, бо ФБ починає відхиляти таку рекламу з набагато більшою швидкістю, ніж колись раніше.

Іноді підтвердження реклами поступово перетворюється на квест, з пошуком відповідей у ​​Ads Policy, що постійно оновлюються, спроб знайти відповіді в самому репорті і відхиленій рекламі або розгадками заплутаних, а то й двозначних відповідей ФБ саппорта.

Наприклад, може прилетіти такий репорт від ФБ:

WTF?????

Чим частіше вам прилітатимуть подібні «Your ad wasn’t approved because…», тим більше у тебе шансів отримати блок і втратити рекламний кабінет.

Уникнути цих проблем можна легко — дотримуватися порад, про які я напишу нижче.

Але одразу кажу – вони не працюють однаково для всіх! Існує багато стародавніх акків з великою рекламною історією, їм подібні витівки можуть сходити з рук. Я впевнений, що ти досить часто бачив у себе у стрічці рекламу, яку «ЯК ВОНИ МОЖИ ЦЕ ЗААПРУВИТИ?» Але навіть такі облікові записи зараз починають відчувати труднощі з підтвердженням рекламних оголошень.

1. «ЯКЩО БУДЕ БУДЕ МОМ ВІД БЕЗ ПЕРЕМОГИ ТО MAKE HEALTHY MEALS FOR YOUR FAMILY?»

«ТИ ЗАНЯТА МАМА У ЯКОЇ НЕ ВИСТАЧАЄ ЧАСУ НА ПРИГОТУВАННЯ ЗДОРОВОГО ЇЖИ ДЛЯ ТВОЄЇ СІМ'Ї?»

Чому це не сподобається ФБ: Реклама звернена надто прямо до глядачів або болючих точок. Це порушення Personal Attributes.

Фейсбук чудово розуміє, що ти використовуєш надто багато «Ти» чи «Твоєї» щоб прямо кричиш безпосередньо до свого глядача і привертаєш особливо багато уваги.

Пам’ятай: ФБ завжди хоче, щоб твій рекламний пост ніби змішувався в стрічці новин і органічно виглядав поруч з постами звичайних користувачів.

Рішення: Менше «тикай» та уважно перечитай розділ Ads Policy «Особисті атрибути».

2. «STOP WHAT YOU'RE DOING AND CLICK HERE!!!»

«Зупинися і натисніть сюди!» (CAPS LOCK)

Чому це не сподобається ФБ: Занадто багато використано великих літер та знаків вигуку. Зловживання пунктуацією загрожує тобі відхиленням реклами у зв’язку з порушенням «Grammar& Profanity» 

Пам’ятай: Якщо у тебе проблеми з граматикою або пунктуацією, краще попроси когось, хто нишпорить, перевірити твої рекламні тексти

Рішення: Дбайливо використовуй КАПС для надання особливого значення реально важливим словам.

Щоб донести свою точку зору не обов’язково використовувати купу знаків оклику!!!!!!!!Для цього більш привабливе рішення – емоджі.

3. TIRED OF DIETS THAT DON'T WORK? WANT TO LOSE WEIGHT WITHOUT COUNTING CALORIES?»

«ПРОБУЄШ ДІЄТИ, ЯКІ НЕ ПРАЦЮЮТЬ? ХОЧЕШ ВТРАТИТИ ВАГУ БЕЗ ПІДРАХУНКУ КАЛОРІЙ?»

Чому це не сподобається ФБ: Ой, Бро, це дуже чутливі розділи реклами у ФБ))) Особливо ось ці: «втрата ваги», «продукти з категорії краси та здоров’я», «анти-вікові темки», «добавки» тощо. Відразу залітай сюди і вивчай: Personal Attributes policyPersonal Health policy  або  Misleading or False Content policy.

Пам’ятай: Уникай «точок болю» або «негативних» слів, наприклад: дієта, втрата ваги, жир, депресія, занепокоєння, стрес, страх, приголомшувати, в жаху тощо… Коротше, тут все дуже слизько і практично до всього можна причепитися.

Рішення: Використовуй позитивну мову і фокусуйся на тому, що люди відчуватимуть ПІСЛЯ використання продукту, який ти рекламуєш. Подивися як це просто, наприклад: «Скинь 10 кг» цього літа» замінюємо на «Відчуй баланс, чудову форму і це літо! Вибирай тренажер у нас! Ну ти зрозумів(ла) логіку. Тут треба КРЕАТИВИТИ:)

4.»GENERATE $5,000 IN THE NEXT 30 DAYS! JOIN MY FREE WEBINAR TO FIND OUT HOW.»

«ЗРОБИ $5,000 У НАЙБЛИЖЧІ 30 ДНІВ! ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК, ЗАПИСУЙСЯ НА МІЙ ВЕБІНАР.»

Чому це не сподобається ФБ: Платформа дуже не любить ідеї згадки про швидке багатство, схеми заробляння грошей, можливості працювати вдома абсолютно для будь-якої людини.

Все це стосується  Personal Attributes policy , Multilevel Marketing  policy,  Prohibited Financial Services policy  та  Misleading or False Content Policy. Загалом, тут також дуже легко посковзнутися.

Пам’ятай: Подібні меседжі звучать надто солодко і говорять про те, що абсолютно всі можуть отримувати хороший дохід швидко та просто. Наслідуючи логіку, якщо у когось це не вийшло, значить це не проблеми користувача, а проблеми того, хто продав йому таку можливість. Таким чином, «продукт» є «хибним». Вловив?

Рішення: Будь дуже обережним з цими пропозиціями. Ти вже зрозумів, що ти порушуєш не один і не два полісі, а цілих ЧОТИРИ! Отже, шанси попрощатися зі своїм рекламним акком у тебе набагато вищі. Тут знову треба креативити.

Наприклад: «З цією інноваційною методикою ти звільниш половину своїх працівників і нарешті вийдеш на $10.000/місяць» — це не прокатить. Замінимо на: «Дізнайся 5 найважливіших навичок успішного підприємця, які потрібно засвоїти в перший рік ведення бізнесу» (навіть якщо ви працювали на керівних посадах або маєте бізнес-досвід)» — погодься, це звучить вже не так scammy і так само дуже привабливо звучить .

Ні дисапрува тобі, ні блоку!

А використовуючи ці 4 поради, ти вже більш ніж на 90 відсотків збережеш себе від проблем із ФБ-рекламою.

ГОУ, бро-чарівник(-ця)!