Як змустити Facebook показувати вам рекламу товарів що продаються?

Використовуємо алгоритми показу Facebook-реклами для пошуку продуктів

Цей магічний спосіб пошуку продуктів ми дізналися на спіритуалістичному сеансі, під час візиту до Західного Йоркширу, де в медичному музеї Таккрея ми розглядали скелет Мері Бейтмен. До речі, за деякими даними, це далека родичка Габріеля (Gabriel St-Germain).

Мандруючи світом і записуючи магічні секрети живих і мертвих магів, шаманів, чарівників, сектантів тощо, ми завжди возимо з собою Уїджу — магічну дошку для виклику померлих душ. Налагодити діалог з носієм сакрального знання за допомогою цього приладу найпростіше.

Ми почали спіритуалістичний сеанс біля скелета відьми. За 5 хвилин Мері вже була на зв’язку. Скажу вам одразу: якщо хочете дізнатися якусь інформацію у мертвих, не потрібно церемонитися, одразу ставте запитання та отримайте чітку відповідь. Мертвим усі ці ваші прелюдії прихильності до себе людей за Дейлом Карнегі байдуже. Вони люблять конкретику.

За 10 хвилин сеансу ми дізналися і записали всі необхідні знання та алгортми дій, а також побалакали про E-commerce у світі мертвих. А після приїзду додому одразу ж провели обряд. Все працює як годинник. 

І тепер ділимося усією інформацією з вами:)

І так, мій любий друже, тому що я звик часто спілкуватися з мертвими, ближче до справи і до суті. Ідея полягає в тому, щоб створити ілюзію того, що ти користувач, який дуже любить онлайн покупки і дуже engaged в рекламу різноманітних продуктів. Показавши це Фейсбуку, ми отримуватимемо більше релевантної реклами цікавих продуктів, які хлопці продають по дропу і які вже добре продаються. Адже наша мета – не вигадувати велосипед, а продавати те, на що вже є попит!

Для наочності цього процесу вирішив записати короткий відеоролик. До речі, ви вже можете підписатись на наш You Tube-канал:) Скоро буде…

Скрипт: 

fbq(‘track’, ‘Purchase’, { content_type: ‘product_group’, content_ids: [X] , value: Y, num_items: 1, currency: ‘USD’, })

Ось так. 

АЛЕ. Якщо у твоїй взагалі ще немає дропшипперської реклами — не біда!

У пошуку Facebook вбивай ключові запити (video), які часто використовують дропшиппери, “аля” FREE WORLDWIDE SHIPPING, GET YOURS NOW, 50% OFF і тобі ФБ відразу видасть купу постів, з якими зроби кілька подібних махінацій. Оновлюй стрічку, і..Вуаля! У стрічці побачиш типову рекламу Shopify-дропшипінгу. Не забувай робити те саме в Інсті:)

Ну а потім уже за викладеним у відео принципом.

Обов’язковою умовою для коректної роботи обряду є часта практика!  ГОУ!